Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha valakinek a sokadik alkalom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakinek a sokadik alkalommal sem jön össze egy randevú, és úgy érzi, nem kell senkinek, érdemes beletörődni és inkább a szingli életet választani? Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
...mert "ami nem megy, azt felesleges erőltetni" szoktam mondogatni.

2012. júl. 18. 18:28
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem sem jön össze, pedig normális kapcsolatra vágyom, de a lányok vagy foglaltak már az én korosztályomban vagy nagyon válogatnak és nem vagyok nekik elég se külsőre, se vagyonra.


22f

2012. júl. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Bambi1995 válasza:
Szerintem elég hülye mondás,hogy "ami nem megy,azt nem kell eröltetni"....inkább az legyen a mottód,hogy "sosem adom fel" !!!
2012. júl. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én 26 évesen csókolóztam először. Akkor már kb. 10 éve vágytam rá, csak egyszerűen nem bírtam összehozni, mert senkinek nem kellettem. Azóta már családom van.

Az a legrosszabb, ha feladod.


39F

2012. júl. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sose add fel, a gyakorlat teszi a mestert, szóval próbálkozz, gyakorolj. De ne a legjobb nőkön kezdj, akiktől biztos elutasítást kapsz. Ja és próbálj folyamatosan fejlődni és ne lássák rajtad ezt a negatív hozzá állást.
2012. júl. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
26 évesen csókolóztál először, én 21 vagyok, és most megcsillant, hogy talán még van remény :)
2012. júl. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Utolsó, én ebben a korban küldtem el Kun Istvánt, a Karma íróját gondolatban a jó büdösbe, mert azt írta, hogy akinek 21 éves koráig még nem volt szexuális kapcsolata, annak már nem is nagyon lesz.


19:15 voltam.

2012. júl. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kösznöm hogy válaszoltatok, és külön köszönöm a bátorítást tőletek! :) Nagyon aranyosak vagytok!
2012. júl. 18. 23:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!