Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ismerkedésnél a pasi külseje,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedésnél a pasi külseje, vagy a beszédstílusa fontosabb?

Figyelt kérdés

2012. júl. 18. 22:07
 1/7 anonim ***** válasza:
"beszédstílusa" alatt mit értesz? ha azt, hogy minden második szava bazzmeg akkor az kizáró ok nálam.
2012. júl. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 ASOT ***** válasza:
az igazság az, hogy minden fontos!
2012. júl. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
összességében kell megfelelnie. például volt egy pasi, aki nagyon bejött, egyszer mellettem beszélgetett valakivel és minden második szava az volt, hogy "g.eci". rögtön kiábrándultam.
2012. júl. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szerintem minden fontos.a külseje,a kisugárzása.minden :)
2012. júl. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mindkettő fontos. :)
2012. júl. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
mindkettő fontos,de én talán a kisugárzást/beszédstílust tartom fontosabbnak.. hiába vagy iszonyat helyes,ha nem tudod normálisan kifejezni magad,vagy egyáltalán nem vagy szórakoztató,vagy szellemes. Azért a külsődből is hozd ki a maximumot. ;)
2012. júl. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Everya válasza:
Hát, ha mindenképpen választani kéne, akkor a beszédstílust mondanám. Ha lenne egy helyes pasi, aki borzalmas beszédstílussal rendelkezik, de rettenetesen jól néz ki és egy pasi, aki ronda, de nagyon szépen tud beszélni... és ha közülük kötelezően választanom kéne, akkor a másodikat választanám, mivel sosem bírnám elviselni az elsőben, hogy nem tud normálisan megszólalni. Valójában meg egyiket sem, mert nekem azért fontos a külső is :D
2012. júl. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!