Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mikor lesz már esélyem végre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor lesz már esélyem végre nekem tetsző igazi nőknél is? Hány évig kell még nő nélkül élnem, hogy férfiként nézzek ki külsőre?

Figyelt kérdés

Már unom, hogy 22 évesen úgy nézek ki, mint egy tini kisfiú, már elegem van, hogy emiatt ahol van képem folyton kis éretlen 12-15 évesek rajonganak értem, igazi nőt akarok, mint például ezt a lányt!


[link]


Katasztrófa, hogy nincs egy igazi nő sem aki gerjedne a kisfiús, fiatalos, kölyökképű srácokra. Egyszer volt, hogy utánam fordult utcán egy ilyen érett testű lány, én marha nem léptem, azóta is bánom. Bár nem voltam biztos miért nézett vissza utánam, de minta azt jelezte volna, hogy menjek és szólítsam le, haverom szólt már előtte, hogy néz a lány távolról, ahol ült egy padon, akkor én észre sem vettem, mert épp löktem a szöveget és nevettünk épp valamin, meg vártuk egyik haverunkat ezért álltunk meg egy ideig. Aztán haveromékkal különváltunk én ott maradtam és a lány meg elindult és akkor nézett vissza utánam, amikor már egyedül voltam, tuti nekem szólt a dolog, csak az okát nem vágom, mert bármi lehetett. Lehet csak kíváncsi volt nézem-e vajon a seggét. :D



2012. júl. 19. 12:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
82%
Nem akarlak elkeseríteni, de ez inkább ribanc, mint nő. De ha erre vágysz... Ahhoz bizony mácsónak kell lenni. Te meg nem vagy az. Vékony vagy, és ronda. Dagadt csúnya lányok közt keresgélj.
2012. júl. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
86%
Ezt a lányt miért is nevezzük igazi nőnek? Mármint mitől igazibb nő mint bármelyik más tizenéves lány?
2012. júl. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 gelazso ***** válasza:
100%
èn az ilyen beírásokat nem veszem komolyan. manipuláltnak tünnek és csak a reklámot akarjánk ránk sózni a jobb sarokban.
2012. júl. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Most az alakját nézzétek, ne legyetek már ilyen aszexuálisak! -.-"


Biztos bejön nektek is, ha fiúk vagytok. Nem vagyok ronda, már tegnap is lett újabb két rajongóm is, csak hát ők kis tinik, alig 15 éves az egyik a másik meg 14. Ilyen sok van, már unom, igazi jó alakú, érett lány kell, aki már nőnek nevezhetően formás és vonzó. A szépség relatív mondjuk.

2012. júl. 19. 12:33
 5/15 anonim ***** válasza:

Vannak vonzó 14-15 éves lányok is....

Nem értem a sírásodat...

2012. júl. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
59%
Szóval te onnantól számítód az "igazi nő"-t, hogy jó az alakja? Édesjóistenem, akkor neked nem arra kell várnod, hogy az arcod legyen férfias, hanem hogy a gondolkodásod.
2012. júl. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Jöjj össze egy szép 15 évessel, aztán nővé érik majd melletted.
2012. júl. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Totál kiforgatjátok minden szavam basszus. Azért ez a képen látható lány már olyan érett, hgy simán kinéz 22-nek mondjuk, így értem a nőt. Vili? Nem kis tini kislány külsőre.


Így is folyton csesztetnek, hogy pedo vagyok, közben még ssoem jártam egy tinivel sem, pedig megtehetném, de én igazi normális barátnőt szeretnék. Ezek a kis 14-15 évesek meg még agyilag éretlenek, meg két hét után elhagynának egy másik cuki fiúért. Mondjuk 16-17 az már más lenne, de ők nem igazán tapadnak rám. MÁr nekik is igazi férfi kell külsőre. :/

2012. júl. 19. 12:48
 9/15 anonim ***** válasza:
Brühühü.
2012. júl. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Egy teen, vagyis tini mióta számít érett nőnek?
2012. júl. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!