Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mikor lesz már esélyem végre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor lesz már esélyem végre nekem tetsző igazi nőknél is? Hány évig kell még nő nélkül élnem, hogy férfiként nézzek ki külsőre?

Figyelt kérdés

Már unom, hogy 22 évesen úgy nézek ki, mint egy tini kisfiú, már elegem van, hogy emiatt ahol van képem folyton kis éretlen 12-15 évesek rajonganak értem, igazi nőt akarok, mint például ezt a lányt!


[link]


Katasztrófa, hogy nincs egy igazi nő sem aki gerjedne a kisfiús, fiatalos, kölyökképű srácokra. Egyszer volt, hogy utánam fordult utcán egy ilyen érett testű lány, én marha nem léptem, azóta is bánom. Bár nem voltam biztos miért nézett vissza utánam, de minta azt jelezte volna, hogy menjek és szólítsam le, haverom szólt már előtte, hogy néz a lány távolról, ahol ült egy padon, akkor én észre sem vettem, mert épp löktem a szöveget és nevettünk épp valamin, meg vártuk egyik haverunkat ezért álltunk meg egy ideig. Aztán haveromékkal különváltunk én ott maradtam és a lány meg elindult és akkor nézett vissza utánam, amikor már egyedül voltam, tuti nekem szólt a dolog, csak az okát nem vágom, mert bármi lehetett. Lehet csak kíváncsi volt nézem-e vajon a seggét. :D



2012. júl. 19. 12:22
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
És amikor egy 15 évesnek eljön a 16. születésnapja, onnantól hirtelen már nem érdekled, vagy hogy szokott ez lenni? Ez ilyen öngerjesztő baromság, bemeséled magadnak, hogy nem jössz be az idősebbeknek, aztán mindig így állsz hozzá. A huszonéves lányok között is van egy csomó akiknek a fiatalosabb, kölyökképű srácok jönnek be. Csak szerintem ha téged elküld 3 lány, akkor ráfogod, hogy egyiknek sem az ilyenek tetszenek.
2012. júl. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Én is hasonló helyzetben vagyok,mint te Kérdező,csak lányban. Tavaly egy 16 és egy 17 éves fiú udvarolt nekem 21 évesen. Ha arra várok,h a pasik kezdeményezzenek,akk persze,h a tőlem fiatalabb fiúk érdeklődnek. Én úgy ismertem meg a pasijaim,h odamentem hozzájuk beszélgetni és mikor már megismertek,akk ők kezdeményeztek. Vagy pedig már előzőleg ismertek és tudták a korom. Próbálj meg te kezdeményezni olyan lányoknál akik bejönnek neked és ne várd az újabb rajongókat,mert valószínűleg azok is tinik lesznek.
2012. júl. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Akit belinkeltél sincs több mint 15! Nőjél már fel végre baszod! Egy igazi nő 25-30 éves! És nem egy ilyen szakadt tinilány!
2012. júl. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Az addig okés, nem csak várok én a sült galambar, szoktam lányokat leszólítani a városban, de eddig a saját korosztályombeli lányok nagy része foglalt volt már vagy elutasított, mert ugye kisfiúval ki járna, nyílván el sem hitték, hogy 22 vagyok, egyik lány meg is jegyezte:

Vagy már te 18? Olyan fiatalalos vagy.


Egyszer kifogtam egy 25 évest, fiatalabbnak nézett ki max 22-nek. Ő nagyon aranyos volt, de láttam, hogy nem jövök be neki, úgyhogy leléptem. Csak udvariasságból, meg félénksége miatt nem szólt be, hogy húzz el innen kisfiú.


Megérzem az ilyet, olyankor magamtól távozom, udvariasan elköszönve.

2012. júl. 19. 14:00
 15/15 anonim válasza:

ha kis fiús a testalkatod kezdj el edzeni menj terembe

vagy otthon fekvőz,stb....

aztán majd csak változol ha meg nem akk az már cumi

2012. júl. 19. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!