Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek? Ilyet még egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Ilyet még egy lány megismerése előtt soha sem éreztem. Nagyon megtetszett!

Figyelt kérdés

Na szóval,az a helyzet,hogy a napokban állatorvoshoz kellett vinnem egy kis blökit és vizsgálat közben a doktornő behívta a gyönyörű segédjét (18-19 év körüli leányzóról van szó),aki nagyon megtetszett már első látásból,de mikor megpillantottam hirtelen köpni-nyelni nem tudtam..nem,hogy beszélgetni vele... Na most az a helyzet,hogy a nevét nem tudom mert elfelejtettem és eléggé tanácstalan vagyok...vissza mennék,de szerintetek nem csinálnék magamból óriási hülyét ott az állatorvosi rendelőben,hogy "egy lányt keresek akinek a nevét nem tudom de tetszik és ezért meg akarom ismerni"??

Tudnátok nekem ez ügyben valami tanácsot\segítséget adni??



2012. júl. 19. 17:00
1 2 3 4
 1/38 anonim válasza:
Szerintem vigyél megint egy kutyát hogy szerinted valami baja van mert pl.: hasmenése volt és akkor megvizsgálják te meg beszélgethetsz azzal a lánnyal addig először is megtutod újra a nevét és ha úgy érzed igent fog mondani akkor elkérheted a telefonszámát is. :)
2012. júl. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:

Menj vissza megint a blökivel, vagy szerezz egy macskát/halat/tengerimalacot, aki ürügy lehet...:DDD Aztán pedig gogogo, mindent bele! :)

Hány éves vagy amúgy?

2012. júl. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
Szerintem pár ismerősödet akik járnak néha állatorvoshoz kérdezd meg hátha ismerik. Vagy vidd el a blökit egy kivizsgálásra:D
2012. júl. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:

Elvesztetted a pénztárcád, vagy a mobilod, vagy bármi (kicsit értékesebbet) és azt keresed. Visszamész, és ha szerencséd van a segédje is ott lesz, aki segít neked. Mert biztos fogsz beszélni a dokival is, meg a segéddel is, hogy nem e látták e,stb.

Kicsit ósdi, de talán annyira nem feltűnő.

u.i.: De amúgy a szép lánynál nem láttál semmi plusz, extra reakciót mikor rád nézett...? Mert lehet nem árt végiggondolni az eseményeket.

Vagy várj a következő dokis találkozásig.

Sok sikert!:)

2012. júl. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:

húúú,nagyon szépen köszönöm ezt a sok tanácsot, ilyen rövid idő alatt :)


Amúgy 19 éves vagyok,lehet,hogy picit ciki ez az "izgalom" az én koromba egy ismerkedés előtt de most először érzem ezt a kis gyomorgörcsöt :D

Ja és igazából semmit nem láttam a szemében mert végig a kutyust nézte,én zavaromban meg nem nagyon tudtam hova nézzek, úgyhogy még a doktornőre is figyelnem kellett :S....tehát nem biztos,hogy lenne értelme visszamenni :D

2012. júl. 19. 17:10
 6/38 A kérdező kommentje:
Ja és annyit hozzátennék, hogy 1 árva ismerősöm sincs aki állatot tartana...pedig azért nem kicsi az ismeretségi köröm :)
2012. júl. 19. 17:11
 7/38 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi gond nincs az izgalommal.:) Ilyen, amikor TÉNYLEG nagyon megtetszik valaki, és megvan az a bizonyos szikra. Ha te is tetszel neki, vagy el tudod bűvölni valahogy, akkor nagyon nagy szerelem lehet ebből, szóval mindenképp érdemes visszamenni.:)

Szerintem menj vissza mondjuk egy aranyhallal, totál hülyeség, de akár még humoros is lehet, mert látszik, hogy csak ürügy.:D

2012. júl. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:
Hát mondjuk aranyhalat nem nagyon akarok venni :D (meg egyéb más állatot sem mert elég a kutya :D) de mindenesetre jól hangzik és köszönöm a biztatást!! A holnapi nap délutános a doktornő és minden bizonnyal akkor ott lesz a lány is..elmegyek holnap addig kitalálok valamit :D vagy csak megvárom míg senki nem lesz a váróban :D végül is veszteni nem vesztek semmit,meg úgy sem járok túl sokat állatorvoshoz szóval...hamar elfelejtenének ha megszívom :D
2012. júl. 19. 17:31
 9/38 anonim ***** válasza:
Elmentél? Mi történt? :)
2012. júl. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:

Nevessetek,gúnyoljatok ki de elmentem...és egyszerűen megint befagytam...így csak körülnéztem ott a bolti részen majd kijöttem és ezért most szégyenlem is magam rendesen...hétfőn adok még magamnak egy esélyt délelőtt de ha akkor is gyáva leszek akkor elásom magam jó mélyre :):D


Ez volt az első ilyen balf*szságom...annyira idegesít...

2012. júl. 20. 20:01
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!