Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek? Ilyet még egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Ilyet még egy lány megismerése előtt soha sem éreztem. Nagyon megtetszett!

Figyelt kérdés

Na szóval,az a helyzet,hogy a napokban állatorvoshoz kellett vinnem egy kis blökit és vizsgálat közben a doktornő behívta a gyönyörű segédjét (18-19 év körüli leányzóról van szó),aki nagyon megtetszett már első látásból,de mikor megpillantottam hirtelen köpni-nyelni nem tudtam..nem,hogy beszélgetni vele... Na most az a helyzet,hogy a nevét nem tudom mert elfelejtettem és eléggé tanácstalan vagyok...vissza mennék,de szerintetek nem csinálnék magamból óriási hülyét ott az állatorvosi rendelőben,hogy "egy lányt keresek akinek a nevét nem tudom de tetszik és ezért meg akarom ismerni"??

Tudnátok nekem ez ügyben valami tanácsot\segítséget adni??



2012. júl. 19. 17:00
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
Na?? Van valami fejlemény? :))
2012. aug. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 A kérdező kommentje:

Köszi az érdeklődést :) De nincs!!! :( 24.-e körül volt a kiskutya orvosnál,de nem volt ott a lány...úgyhogy én már feladom.

Lehet sokan azt gondolják/tok most,hogy nem vagyok elég kitartó,de most zaklatni nem fogom szerencsétlent meg már csillapodtak az érzelmeim is picit,ráadásul kezdődik a húzósabb évem a fősulin szóval időm sem lesz nyomozgatni.Mindenesetre megjegyzem a lányt (nem lesz nehéz :)) és ha egyszer talán találkozok vele valahol akkor cselekedni fogok!!


Igaz,hogy hoppon maradtam,de ebből is tanultam...méghozzá,hogy ne legyek töketlen balfék!! Legközelebb nem leszek!!

2012. aug. 30. 23:47
 33/38 anonim ***** válasza:
Nem vagy balfék, tök cuki vagy hogy fiú létedre ennyit küzdesz egy lányért! :)
2012. aug. 31. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 A kérdező kommentje:
Köszi :) jó ezt hallani :)
2012. aug. 31. 11:27
 35/38 A kérdező kommentje:
Hát lányok/fiúk,van fejlemény..gondoltam megosztom veletek :) az a helyzet,hogy ő lett az egyik új tanuló abban a suliban ahol most én vagyok végzős...és sikerült megtudnom róla annyit,hogy már nagyon rég óta van barátja szóval...teljesen mindegy,majd lesz más :)
2012. szept. 6. 20:00
 36/38 anonim ***** válasza:
Azért aranyos volt az igyekezeted. Örülnék, ha valaki értem is tenne ilyent. :D
2012. szept. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 A kérdező kommentje:
Ami késik nem múlik :) Nem én vagyok az egyetlen bizonyára aki ennyit meg tesz egy olyan lányért aki megtetszik neki:) de szorítok neked,hogy te is ennyire fontos legyél valakinek :)
2012. szept. 6. 21:09
 38/38 anonim ***** válasza:

Köszönöm a biztatást, még így interneten keresztül is jól esik! Én is szorítok neked kedves ismeretlen, hogy éld át ezt az érzést még legalább egyszer! :)


20:20-as voltam (18/l)

2012. szept. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!