Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek túl magasan van a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek túl magasan van a "léc"?

Figyelt kérdés
Egy olyan lányt szeretnék, aki amellett, hogy szép (ami számomra nem sminkben meg kivágott ruciban nyilvánul meg, hanem finom, nőies vonásokban), még értelmes is, tehát van egyéni véleménye, eredeti gondolatai, ezek mellett pedig empatikus, egyenes és hűséges is. Az is fontos, hogy ne járjon sokat bulizni, mert szerintem a túlságosan eltérő életvitel nem kifizetődő egy kapcsolatban (hosszútávon legalábbis), és én szeretem sem azt a fajta zenét, sem pedig a tömeget. Szerintetek nagy mázli kell, hogy találjak egy ilyen egyedülálló, 18-23 év közötti lányt?

2012. júl. 19. 17:59
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:

jajj, ezek a hétfők...


*és én nem szeretem azt a fajta zenét, sem pedig a tömeget*

2012. júl. 19. 18:00
 2/25 anonim ***** válasza:
Maximálisan egyet értek veled. Én sem keresem a csúnya, unalmas lányokat. Inkább azokat, akiknek vannak önálló gondolataik.
2012. júl. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:

az a néhány ilyen lány aki létezik már foglalt, és pár hétnél tovább nem maradnak szinglik.


ne fűzz hozzá reményt, hogy találsz ilyet.

2012. júl. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Nem, szerintem az kéne hozzá, hogy ne gyakorikerdeseken szenvedj, hanem kimozdulj. De mivel ennek megértése a hozzád hasonló srácoknak már túl magas, ezért a válaszom: Nem fogsz találni ilyen lányt.
2012. júl. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
attól még h nem jársz bulizni, kimehetsz az utcára, parkba ismerkedni. mert itt ilyen csajt 99% h nem fogsz találni.
2012. júl. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
53%
A szingli lányok sem szinglik, és a foglalt lányok sem. Akinek van párja, annak nincs, és akinek nincs, annak minden bizonnyal van. Értitek?
2012. júl. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

Vannak ilyen lányok, persze. De azt sem kell elfelejteni, hogy ha már értelmes is a lány, akkor neki is van "léce", és lehet hogy te épp nem felelsz meg. Úgyhogy ellent mondanék annak aki azt mondta az ilyen lányok néhány hétnél tovább nincs szinglik. Dehogynem. Sőt.

Szerintem is el kéne járj otthonról. Biztos van hobbid, keress abban a társaságban nekedvalót. Ha szeretsz például könyvtárba járni, ott is jó esélyel találsz ilyen lányokat, nagyobb esélyem mint szórakozóhelyen.

2012. júl. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

mai nap nem hétfő,

csütörtököt írunk.

több ilyen kérdést,

esküszöm nem bírunk.


rendesnek tűnsz nekem,

gyermekem nagyon,

ahhoz hogy nőd legyen,

pénz kell egy vagyon.


mindig csak füllentek,

ezt azért bevallom.

'rendes nő kell nekem!'

mindig csak ezt hallom.


menj hát az utcára,

mosolyogj meg minden,

ha tényleg oly rendes vagy,

probléma ezzel nincsen.

2012. júl. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Milyen zenét szeretsz?
2012. júl. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Én ilyesmi vagyok és az ismerőseim között is sokan akadnak, akikre illik ez a leírás, tapasztalataim szerint nem túl "kelendő" ez a típus. 21L
2012. júl. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!