Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek túl magasan van a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek túl magasan van a "léc"?

Figyelt kérdés
Egy olyan lányt szeretnék, aki amellett, hogy szép (ami számomra nem sminkben meg kivágott ruciban nyilvánul meg, hanem finom, nőies vonásokban), még értelmes is, tehát van egyéni véleménye, eredeti gondolatai, ezek mellett pedig empatikus, egyenes és hűséges is. Az is fontos, hogy ne járjon sokat bulizni, mert szerintem a túlságosan eltérő életvitel nem kifizetődő egy kapcsolatban (hosszútávon legalábbis), és én szeretem sem azt a fajta zenét, sem pedig a tömeget. Szerintetek nagy mázli kell, hogy találjak egy ilyen egyedülálló, 18-23 év közötti lányt?

2012. júl. 19. 17:59
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

Igen, könyvtárban is voltam, mivel tipikusan az lyesfajta kérdésekre adott egyik válasz.

" - Hol találhatok ilyen lányt?

- Könyvtárban, templomban, múzeumban, parkban..."


De nem, pedig próbáltam. Nem önsajnáltatás miatt írtam ki a kérdést, csak kíváncsi voltam, hogy mit gondolnak a témáról mások. Nem is feltétlen arra irányul a kérdésem, hogy hol találhatnék ilyen leányzót, hanem arra, hogy az előfordulási arányuk mekkora, csak akkor meg jönnek a 0.358353579% meg hasonló hülyeséges válaszok. :D

2012. júl. 19. 23:45
 22/25 anonim ***** válasza:
Melyik megyében laksz?
2012. júl. 19. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Fejér, de nagyon közel Veszprém megyéhez.
2012. júl. 20. 13:19
 24/25 anonim ***** válasza:

Engem meg pont az ilyen fiuk nem talalnak meg. Es igen, rendszeresen jarok konyvtarba, operaba (nem tehetek rola, imadom a komoly zenet), ossznepi kirandulasokra, de semmi. Nem ertem miert nem futunk ossze azzal akivel osszeillunk. A johir, hogy latod, nem vagy egyedul. :)

20/L

2012. júl. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Könyvtárban márcsak azért is bizarrnak tartanám, mert oda olvasni jár az ember, és illik csendben lenni. Nem szeretnék zavarni senkit sem. Opera meg nem az én műfajom, bár színházba még elmennék, ha lenne kivel. :)
2012. júl. 23. 19:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!