Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért hordják a nők olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hordják a nők olyan magasan a lécet a pasikkal szemben?

Figyelt kérdés
Tegnap volt egy tv műsor is erről, miszerint a lányoknak magasak az igényei, a többségnek van egy 40 pontos listája álmai pasijárol és ha már vmelyiknek nem felel meg az illető akkor nem is érdekli.. így h menjünk oda hozzátok ismerkedni ha tudjuk h ugyis elutasitás a vége? Hozzám ha jön egy csaj tuti nem rázom le, szivesen elbeszélgetek bárkivel, de forditva nem mindig ezt látom.. főleg ha barátnővel van az illető lány a diszkoban akkor jol pofán röhögik az embert vagy flegma arcokat vágnak! Így veszitek el egy fiu önbizalmát a következő ismerkedéstől! F25
2010. máj. 10. 15:03
1 2 3
 1/27 nielindi ***** válasza:
72%
diszkoban nem azt nézik a lányok, h milyen rendes egy srác, vagy hogy vele lehetne-e tartos, komoly kapcsolat. ilyen helyeken általában az a nyerö, minél vastagabb a pénztárcád, és minél több löttyre hivod meg öket.
2010. máj. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
59%
Ez melyik műsor volt? Megtudom nézni a neten? Érdekelne ez a lista engem. 22/F
2010. máj. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

1. nem discoba kell ismerkedni.

Én 26 éves lány vagyok és soha sem járok discoba. De van nekem is követelményem a pasikkal szemben, de NEM TÖBB, mint amit én nyújtani tudok:


Sorolom:

-hűség

-szerelem, szeretet, törődés

-családcentrikusság

-tolerancia, "másik helyzetébe beleélés" képessége

-munkahely

-segítőkészség

-szorgalom és becsületesség!

-háziasság

Tudjam, hogy lehet rá mindig számítani.


Ennyi. A külső vagy bejön vagy nem. Gondolom, neked sem jön be minden lány....


26.L

2010. máj. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:

Így van sajnos a tapasztalatok többsége is azt mutatja, hogy discoban ez elég lehangoló, szóval nem érdemes ott túlzottan ismerkedni, oda bulizni járnak az emberek , nagyon kevesen mennek azért discoba, hogy ismerkedjenek.


Máshol próbálkozz, kicsit nyugodtabb helyeken, csendesebb körülmények között.

2010. máj. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:

15:10

Ez a lista olyan mintha engem jellemeznél :)))

22F

2010. máj. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
47%

Légy türelmes, 30 után amikor már elkezdenek fonnyadni az elvárások is csökkennek.

Tartsd észben: Az idő neked dolgozik

2010. máj. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Végre valaki akinek fontos a családcentrikusság :) Ez is ritka a mai lányok körében! Amugy nem tudom a műsor címét, a life network-on volt, csak kapcsolgattam és megakadtam ezen a témán.. viszont nem csak a discora jellemző az amit irtam, kocsmában is hasonlo a helyzet!
2010. máj. 10. 15:32
 8/27 anonim ***** válasza:
Sajnos nem találtam a videót.:S Csak a szüzesség elvesztéséről volt egy 4 perces videó.
2010. máj. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Az is volt a tegnapi műsorban de az már egy másik kérdés lenne! Sajnos az ismerkedés egyre nehezebb a mai lányok körében, régebben még örültek ha hozzájk szoltak most meg csak válogatnak és nem elégszenek meg semmivel mert csak a jobb és a jobb kell, aztn meg egyedül maradnak és panaszkodnak!
2010. máj. 10. 17:43
 10/27 anonim ***** válasza:

Kérdező.

Régebben is válogattak a lányok, akkor is nemet mondtak, ha valaki nem jött be nekik!

Lehetséges, hogy rossz helyen és nem megfelelő lányokkal próbálkozol. Pl. vannak azok a menő sminkelt cicababák, akik röhögcséltek és koruk 15-20 között van....na szóval én nő létemre nem mennék oda hozzájuk beszélgetni, nemhogy ha férfi lennék...

Keress komolyabb lányokat, akik nem járnak minibe, de komolyak. Pl. könyvtár, egyetem ( ha sulis vagy).

rám azt mondjáák a fiúk, hogy nem mernének kezdeni...szóval nem tudom, tőlem félnek:(

2010. máj. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!