Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pasik! Ha egy nő elhív titeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Ha egy nő elhív titeket inni, mit gondoltok?

Figyelt kérdés
2012. júl. 19. 19:51
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
semmit, csak reménykedünk, hogy az ágyban fejeződik be az este :)
2012. júl. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Olyan a világegyetem történének kezdete óta nem volt, hogy egy nőnemű szolítson le egy hímneműt.
2012. júl. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
ha még jól is néz ki biztos nem utasítanám el
2012. júl. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Ez érdekes, mert pl. én mindig kezdeményezek. Jól is néznék ki, ha a pasikra várnék. Csak ez most más helyzet, kolléga.
2012. júl. 19. 19:54
 5/19 anonim ***** válasza:

dehogyisnem, engem már hívott el csaj inni és pofátlanul feljött hozzám és szexelni akart énmeg gyenge akaratú vagyok ezért bedöltem neki:S

biztos hogy kurni akar

2012. júl. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 ASOT ***** válasza:
hogy tetszem neki, de nekem ő nem tetszik és ezt tudja jól, és megpróbál leitatni, hátha részegen tetszeni fog nekem :)
2012. júl. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Hát ez itt nálunk nagyon kevésszer fordul elő.Bar lehetne többször is.Nagyon örülnénk neki
2012. júl. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Asot, ha már máshogy nem megy, ezt kell tenni! :)
2012. júl. 19. 19:58
 9/19 anonim ***** válasza:

Azt gondolnám, hogy ne felejtsem el megnézni, nem járt-e le az óvszer amit a tárcámban hordok.

Felnőtt XXI. századi nő vagy, tényleg olyan nehéz a szemébe mondani valakinek, hogy szeretnél némi időt vele tölteni?

2012. júl. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
de igen, én átéltem. örültem neki :) lett belőle nagy szerelem...
2012. júl. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!