Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, mennyi kalória...

Mit gondoltok, mennyi kalória van 1,5 liternyi Jana almás-licsis ásványvízben? Merjem inni fogyókúra alatt? A csomagolás szerint energiaszegény, és tartósítószermentes. Vélemények?

Figyelt kérdés
2010. jún. 11. 14:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Emlékeim szerint a kalória tartalom rajt van az oldalán. Legalábbis annak a bogyós gyümölcsösnek, talán szedresnek rajt volt/van:) olyan 100ml/8,5kcal rémlik, szóval nem sok, de szerintem inkább igyál sima vizet citromlével. Az egészségesebb és sztem jól lehűtve nagyon frissítő és finom:)
2010. jún. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

szia!

a gyártó szerint 0 kalória van benne, szóval nyugodtan ihatod!


Név Alma,licsi

Gyártó Jana

Kiszerelés 1,5 l

Ízesítés Alma,licsi

Kalória tartalom 0 %

2010. jún. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy ezek az ízesített ásványvizek cukormentesek. Legalább is a jobb márkák. Azért inkább olvasd el mi van ráírva és akkor majd eldöntöd, hogy merjed-e inni vagy se.
2010. jún. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdeztem, mert ezeket az ízesített Jana cuccokat behűtve imádom :D Mondjuk a fogyókúrám elején a vörös/kékáfonyásat ittam, napi 2-3 litert. Akkor iszom tovább ezt is :P Jól esik hidegen ebben a melegben.
2010. jún. 11. 15:14
 5/5 A kérdező kommentje:
Most, hogy jobban megnéztem, megtaláltam. 100 ml-ként tartalmaz 11,5 kcal-t. Mondjuk nekem ez belefér, mert ebben a melegben nincs étvágyam nagyon, és csak gyümit, meg natúrjoghurtot bírok enni :D
2010. jún. 11. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!