Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » A zöld teát a nap bármelyik...

A zöld teát a nap bármelyik szakában lehet inni? Naponta hányszor ajánlatos? Van esetleg mellékhatása? És amúgy mit gondoltok a zöld teáról?

Figyelt kérdés
2010. márc. 17. 20:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Azt gondolom, hogy olyan, mint a kőleves... Ha rendesen diétázol és mozogsz mellé, akkor majd azon emberek táborát szélesíted akik azt vallják, hogy használ, pedig igazából a mozgás és a helyes diéta zöld tea nélkül is tökéletesen működik. Sőt... csak ez működik. Persze ha ízlik, akkor idd nyugodtan :D
2010. márc. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
nekem anyukám ezt itta és annyira tönkretette a bélrendszerét, hogy a mai napig ha olyat eszik vagy többet mint bírja a gyomra akkor kihánnya!van hogy napokig nem megy toalettre!NEM AJÁNLOM!!
2010. márc. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A rendes zöldteától nem lesz bajod.Nem tudom,h mit ivott a második válaszoló anyja,de gyomorbajod nem lesz tőle.(Nagy teázó vagyok.)


De ne várd,h lefogysz tőle,mert van ugyan enyhe vízhajtó hatása,de nem több.Az pedig nem zsír ugye.Inkább figyelj oda,h mikor mit eszel,és tornázz sokat.

2010. márc. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!