Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szeretnék egy barátnőt, már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék egy barátnőt, már most ott tartok, hogy mindegy hogy néz ki, csak ápolt legyen és jellemre szimpatikus. Van-e esélyem találni így most már barátnőt?

Figyelt kérdés
Belefáradtam, hogy a szép lányokban vagy csalódtam, vagy már úgyis foglaltak voltak és ismerkedni sem lehetett velük, mert jöttek a van barátom szöveggel. MÁr nevetek, ha meghallom ezt Debrecenben. Kb. minden lány ezzel jön, nem csak nálam, haveroméknál is. Legutóbb már hárman röhögtünk, amikor egyik haveromat ezzel koptatták le a "szépek".

2012. júl. 20. 00:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Azért annyira ne add le az igényeidet. Legyen közepesen csinos.
2012. júl. 20. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
Esélyed mindig van találni barátnőt, de szerintem ne keress ennyire.. majd csak lesz hogy megtetszik valaki váratlanul.. ezt nem lehet így irányítani. MIndennek eljön az ideje, csak győzd kivárni.
2012. júl. 20. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Remélem hogy lesz esélyed találni így barátnőt mert már nagyon unjuk hogy minden nap itt spammolsz a hülye kérdéseiddel!


A debreceni srácokra meg rossz hírnevet hozol mert azt hiszik az emberek hogy debrecenben ennyi sügér van közben meg ugyanaz a debreceni srác nyomatja ezeket a szánalmas kérdéseket minden nap!

2012. júl. 20. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Fog már fel, hogy nincs esélyed barátnőt találni! Nem lesz csajod soha, egyedül döglesz meg. Akkor se lesz, ha esténként 843 ilyen kérdést írsz ki. Röhejes vagy és szánalmas. Melyik csajnak kellene egy ilyen pali szerinted?
2012. júl. 20. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
rossz kategóriát választottál a lányoknál és nem a külsőre célzok, de majd rájössz
2012. júl. 20. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Nem úgy volt hogy bármikor lehetne egy ronda/dagadt csajod viszont te undorodnál tőlük ezért inkább maradsz egyedül?:D


Még ronda csajod se lesz szerintem se, te még 10 év múlva is itt fogsz siránkozni ha lesz ez az oldal még:D

2012. júl. 20. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Még egy kicsit alábbadod, fejleszted magad, pénzt keresel, és akkor, ha nagyon sokat próbálkozol, valaki össze fog jönni veled.

Nem duma!

2012. júl. 20. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ne úgy álljál hozzá h na most barátnőt akarsz! Hanem ha mondjuk az ismerős köreidben van olyan csaj akivel meg van a kölcsönös szimpátia, akkor finoman közelìts felé :). Vagy ismerkedj minél több csajjal és úgy...
2012. júl. 20. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
MÁr ott tartok, hogy kedvem sincs ismerkedni lányokkal, mert akik nekem bejönnek azok sajnos szörnyen érzéketlenek jellemre, akik meg nem jönnek be azokkal nem foglalkozom, mert nem vonzanak, ennyivel fiúknál is próbálkozhatnék, ők hozzájuk sem vonzódom testileg. Ez van.
2012. júl. 20. 01:34
 10/14 anonim ***** válasza:
52%
De basszus állandóan "ott tartasz". Fogadd el, ronda vagy, önsajnáltatós vagy, egy igazi balf@sz nyomorék. Nem lesz nőd soha. Felesleges próbálkoznod. Felejtsd el ezt az oldalt egy életre.
2012. júl. 20. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!