Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hiába vannak Magyarországon a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hiába vannak Magyarországon a legszebb lányok, ha jellemre már egy szerethetőt sem találok, aki van is az meg már foglalt. Miért is vannak így elszállva maguktól a szép lányok? Csak engem bosszant ez ennyire?

Figyelt kérdés
Azt hiszik,hogy csak mert szépek nekik már mindenhez joguk van és elvárják, hogy minden fiú kiszolgálja őket és kinyalja a s.ggüket. ÉN meg nem ilyen fiú vagyok, többre értékelek egy csúnyácska, de rendes lányt és ezért én folyton csak veszekszem az ilyen szép, de belül semmi lányokkal. A legrosszabb, hogy az alány, aki végre külsőre és jellemre is bejön, már persze, hogy foglalt. De folyton így járok, hogy a szép és személyiségre is kedvelhető, szerethető lányok már elkeltek. Ez eléggé kiábrándító, így nem is tudom hol találhatnék olyan lányt, aki egyáltalán szingli és szép, illetve jellemre is szimpi. Mintha kipusztulóban lennének.

2012. júl. 19. 17:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
14%
Tevedes! A germán nők a legszebbek. Ne istenitsd ezeket a nagy részt suttyo csajokat, a germán nők közelébe sem érnek...
2012. júl. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
27%
A finnekről nem is beszélve :P
2012. júl. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
24%

hát nézz fel egy társkeresőre, és nézegesd meg a lányokat.


utána már nem hiszel abban a pletykában, hogy Magyarországon vannak a legszebb lányok :)

itt is vannak szép lányok, mint Romániában, Angliában, vagy Mexikóban.

2012. júl. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

De most kit érdekel?! Látjátok mit érnek a szépségükkel, ha belül semmik! -.-"


Persze, hogy fontos, hogy valamilyen szinten szépek legyenek, de ha egy buta, érzéketlen, anyagias, hűtlen kis lotyó, akkor nekem soha a büdös életbe nem kéne, ha a világ legszebb lánya lenne, akkor sem, amúgy is szépség relatív.

De azért itt Debrecenben sok szép van, sok bevándorló is egyben, de az a tapasztalatom, amit leírtam fent. Ha van rendes, aki szép is egyben, 99%, hogy foglalt.

2012. júl. 19. 18:20
 5/11 anonim ***** válasza:
Általánosításból jeles.Akkor keress egy 100 kilós tehenet,egészségedre:)
2012. júl. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Tényleg itt vannak a legszebb lányok a világon, de az átlag lányok nem itt a szépek, hanem mondjuk Lengyelországban, Ukrajnában stb. De ott meg nagyon gyönyörűek nincsenek, csak az átlag van magasan.

Itt meg van pár nagyon szép és az átlagosak azok nem olyan magas mércét képviselnek, mint pl. a lengyelek.


A germán és brit nők közt kifejezetten tramplikat látok, sajnos nem szépek, férfiasak, húsosak, vaskosak, tenyeres-talpasak és nem is igazán igényesek, ápoltak.

2012. júl. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Engem is bosszant,főleg,hogy az ilyen viselkedésük miatt néznek néha engem is olyannak,akinek se szíve,se esze,csak arra van beprogramozva,hogy találjon egy bunkót,miközben mindenki mást eltipor,de ugyanakkor mint lány,ennek örülök is. Kisebb a versenyképes konkurencia.(oké,ez gonoszul hangzott,de talán ez a legjobb szó rá) Úgy értem,kevés az olyan lány,aki szép külsőre-belsőre. Nem mondom azt,hogy én hű,de szép vagyok,vagy egy lelki társ mindenkinek,de mégis úgy érzem,hogy kicsit kilógok a sorból,és ez jó. Az,hogy ennek ellenére nincs szerencsém srácok terén,mert a normálisabbak gondolom hasonló felfogás miatt elkerülnek,az idióták meg mindig rám találnak,csak azoknak meg az nem tetszik,hogy nem olyan a belsőm,amilyen nekik kell. Paradoxon. Tehát nem nagyon kéne a szép lányokat lenézni,meg más az a szép,aki "természetesen" szép,és be lett skatulyázva,és más az a szép,aki emellé 2 kiló vakolatot és 3 üveg hajlakkot is szór a több százezres ruhákkal alig takart,szolis kis testére. Lehet,hogy szép,nincs kizárva,sok ilyen lányt látok,és van köztük gyönyörű. De az ilyeneken azért látszik,hogy mennyire önközpontúak és a külsőségre mennek. Csak oda kell kicsit figyelni,és te is látni fogod,miről is beszélek,hogy van különbség még külsőre is szép és szép közt. :)
2012. júl. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Még annyit,hogy ezt már nem csak a magyarok tapasztalják,külföldön is megy ez a "szép,de belül semmi" vélemény a magyar csajokra. Tegnap hallottam a TV-ben,hogy nem is tudom,ki mondta,hogy "A magyar lányok nagyon szépek,de nagyon könnyen meg lehet őket kapni" vagy valami ilyesmi. Tehát így ismernek,minket,magyarokat külföldön lassan. Szép.
2012. júl. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
magyar csajok a világ kur.vái.ez köztudott külföldön is,ezzel sztem mindent elmondtam.De inkább gondoljanak róluk rosszat,minthogy istenítsék őket.
2012. júl. 31. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nagy általánosítás.A szép nők bizonyos százaléka a világ minden részén ki fogja használni a szépségét,ahogy más szép nők soha nem tennének ilyet.A számomra igazán szép nők mindig szerények,de legalábbis intelligensen állnak a világhoz.
2012. aug. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!