Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy mindenkinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy mindenkinek van barátnője, csak nekem nincs? Fiúk, ti hogy szereztetek barátnőt? Én nem értem ezt az egészet most már

Figyelt kérdés

2012. júl. 20. 00:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
54%
ki mondta hogy mindenkinek van? nekem nincs és 18 vagyok, magányosan halunk meg xd
2012. júl. 20. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
lehet hogy csúnyaa vagy nem?? :OOOOO
2012. júl. 20. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
82%

#2


Vagy lehet hogy az olyan ribiknél próbálkozott mint amilyen te vagy :OOOOOO

2012. júl. 20. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
64%
Amúgy komolyan nem unod már ezeket a kérdéseket?Változik valami ha egy nap ezerszer felteszed ezeket a hülye kérdéseket?És akkor legyen hozzád kedves az ember
2012. júl. 20. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Mert egy rinyáló p.cs vagy.
2012. júl. 20. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
Nekem sincs :D. de menj el bulizni vagy valamit tegyél ellene ha zavar
2012. júl. 20. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Egy normális választ nem bírtatok adni! Azt kérdeztem kinek hogy lett barátnője, nem a hülye beszólásaitokra vagyok kíváncsi!
2012. júl. 20. 01:07
 8/18 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen vagy kivül-belül. Na de pl van egy csaj aki bejön neked, esetleg látod h te is neki, akkor időnkent menj oda hozzá, dumáljatok kötetlenül, ugyan ezt megteheted facebookon is, de én azt mondom mindig a valos elet legyen az első! :) És ha már látod a jó reakciókat, akkor elhívhatod vhova. Innentől meg alakul szépen, sorjában...
2012. júl. 20. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Mondjuk, nem is nagy kár, komolyan nem találok olyan lányt, aki a külsején kívül jellemre is szép lenne. Romlottak a mai lányok, sok a rib@nc sajnos.
2012. júl. 20. 01:15
 10/18 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy kedves kérdező?

14/L

2012. júl. 20. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!