Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Szoktatok szórakozni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szoktatok szórakozni olyan fiúkkal akik egyáltalán nem érdekelnek?

Figyelt kérdés

Nem vagyok valami jó pasi, bár próbálok adni magamra. Soha nem volt barátnőm, pedig már 23 éves vagyok. Már 3 esetben is előfordult, hogy egy kifejezetten szép lány (tényleg modell alkatú) szemezett velem, meg mosolygott. Én szinte biztosra veszem, hogy az ilyeneket nem kell komolyan venni, mert kizárt, hogy kellenék nekik vagy egyáltalán érdeklődnének, mert bárkit megkaphatnak. Hozzá teszem mindegyiket ismertem látásból, tehát nem csak egyszer láttam őket.


A kérdés, hogy szoktátok azt csinálni, hogy szórakoztok olyan fiúkkal akik igazából nem érdekelnek? Ha igen, akkor mi az oka?


2012. júl. 20. 08:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Hehe, ez vicces.
2012. júl. 20. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Persze,hogy szoktak.Az az oka,hogy ostobák.

Majd 30 évesen rájönnek,hogy elbszták,mert akkor már hiába a smink,mert a fiatalabb csajok kellenek majd a pasiknak.

2012. júl. 20. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

ha rám hallgatsz, állj a tükör elé, és keress magadban jó dolgokat, mert az nem túl jó hozzáállás, hogy azt mondod saját magadról, hogy " nem vagyok valami jó pasi"...

kis önbizalom...és hidd el, hogy tetszhetsz akárkinek :))

persze vannak olyan lányok, akik szórakoznak...de nem mind

2012. júl. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam,mert nem vok r.banc.De sokan csinálják önbizalom növelés céljából.
2012. júl. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Diavolino44 ***** válasza:
A szemezes nem jelent semmit!! A fel orszagot meghuzhattam volna ellenkezo esetben. Eleg sokszor elofordult, hogy szemezes miatt mentem oda egy lanyhoz o meg bunko modon lekoptatott!
2012. júl. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A flört az flört. Nem mondom, hogy nem alakulhat tovább, de azért olyan nagy jelentőséget nem kell tulajdontani neki.

Írta

2012. júl. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Folytatom:

Írta valaki, hogy nem szokott, mert nem ribanc. Erről az a véleményem, hogy azért nem szokott, mert nem néz rá senki...

Attól függetlenül, hogy párkapcsolatban van valaki, vagy sem, jól esik, ha 'megnéznek' minket.

2012. júl. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Utolsó!Te biztos jobban tudod:D Végül is mindenki magából indul ki.
2012. júl. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!