Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szeretnék felszabadultabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék felszabadultabb lenni, de nem akarok részeg lenni. Mennyit szabad innom?

Figyelt kérdés

Ma buli lesz, és tetszik egy srác, aki ott lesz. Nem szoktam inni, csak nagyon néha, és csak nagyon keveset. Szeretnék ma annyit inni, hogy feloldódjak a társaságban, mivel nagyon félénk és csendes vagyok alapjáraton. Azt viszont nem akarom, hogy hányjak, vagy részeg legyek, tudni akarok azért magamról. Egy részeg lány amúgy is csúnya látvány.

Szóval mit ajánlatok egy kezdőnek, mennyit igyon a kívánt hatás eléréséhez? A buli este 7től hajnali 3ig tart,így kell beosztanom az adott mennyiséget. És valószínűleg csokilikőrt fogok inni (16%),vagy bort kólával keverve. Mennyit szabad ezekből inni?

Ja és nem akarok korán elaludni, nincs altató hatása vmelyiknek?:D

20/L


2012. júl. 20. 09:27
 1/7 anonim ***** válasza:

NE keverd, egyfélét igyál tisztán vagy ásványvízzel max.


Szerintem 1 sör VAGY 2 feles VAGY 2 dl bor elég a felszabadultsághoz, ha nem szoktál inni

2012. júl. 20. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
rugj be mint a szemét aztán tedd szét a lábaid
2012. júl. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
a likőr felesnek számít? :D
2012. júl. 20. 09:33
 4/7 anonim ***** válasza:
A likőr még oké, de szerintem is, 2-3 sör és egy vbk segít. :)
2012. júl. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem gondolom, hogy az ital a megoldás. Hidd el nem ettől leszel "jó csaj". A srácnak az eredeti oldalad mutasd.

Ha ez nem tetszik neki, akkor ne kezd vele.

2012. júl. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha nem szoktál inni, akkor egész estére elosztva max 2-3 pohár italt igyál. és lehetőség szerint minden pohár mellé egy nagy pohár vizet is...

Vigyázz, akik nem szoktak inni, azokkal fura dolgok történhetnek, ha elszáll a kontroll. Esetleg nem a saját ágyadban ébredsz...

2012. júl. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én sem szoktam inni, de tavaly ittam pár alkalommal. Lehet, hogy a hatásától való félelem miatt, de semmit nem éreztem. Lehet, hogy komolyabb mennyiségtől viszont padlóztam volna. De semmi szükségem nincs italra, nélküle is elég laza tudok lenni.
2012. júl. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!