Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy csaj, fullra bejövök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyhm kérdése:

Van egy csaj, fullra bejövök neki. Tegnap részeg voltam, smároltam vele és montam neki h jöjjön át filmezni. És ezzel zaklat most, és nem akarok tőle semmi komolyat. Mit tegyek? Eljöjjön filmezni?

Figyelt kérdés
2012. jún. 3. 22:09
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg neki hogy a tegnapi hiba volt t igazából nem akarsz többet töle barátságnál sajnálod. ennyi
2012. jún. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De igazság szerint, tudtam mit csinálok.. csak szeretet hiányom volt, és hiányzott egy csók nekem. Ezért tettem. És jó is hogy van nekem, de maga a dolog fura és ezennel nem is. Nem akarom hülyíteni se...
2012. jún. 3. 22:11
 3/10 anonim ***** válasza:
77%
hát figyi én az elmult fél évben smároltam vagy 30 nővel és egyik se akaszkodott rám.Nem is értem miért kavarnak velem, ha nem érdeklem öket, mint potenciális partner. Se szexre, se kapcsoaltra nem kellek nekik.
2012. jún. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mond el neki hogy sajnálod de téged most nem vonz a komoly kapcsolat inkább max laza dolgok és nem akarod őt bántani stb stb
2012. jún. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
De a kiscsaj full nagyon odavan... háát nemtudom... szerintem eljön filmezni... alakulnak a dolgok... maximum magától rájön. Vagy az bunkóság ?
2012. jún. 3. 22:18
 6/10 anonim ***** válasza:
53%
Már megint te? Akadj már le a témáról, egy pancser vagy és kész.
2012. jún. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ja, lehet szorakozóhelyen meg engem néz a sok gyerek, amikor csajjal vagyok, és ök gondolják magukat pancsernak hozzám képest.
2012. jún. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egyszerű vagy...Istenem,annyi az egész,hogy megmondod Neki őszintén,hogy csak szexre vágysz,kötetlen kapcsolatra,és ha gondolja,benne vagy a,,filmezésben",de többről nem lehet szó.Illetve ha arra sem vágysz,akkor azt is mondd meg neki nyíltan,hogy a tegnapi hiba volt,az alkohol és a szeretethiány hozta ki belőled,és ne haragudjon,nem szeretnél neki fájdalmat okozni.Ennyi.
2012. jún. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Bocs de házas vagy? Vagy van valakid?


Légy férfi!


Hívd el filmezni aztán történjen aminek történnie kell!


Nem fogsz belehalni, de ne égesde már magad ilyen bu.zis dumával, hogy a tegnapi hiba volt stb..


ha a csaj azt akarja, akkor szolgáld ki, ha úgy gondolod, vagy ha te is azt akarod, ha meg nem akarja akkor megnéztek egy filmet és ennyi.


Vagy attól félsz, hogy nem tudsz ellenálni?

Akkor is hívd el, mert csak jól járhatsz.

2012. jún. 3. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

# 3/9 Időpont ma 22:14


Bizsunak kellesz az udvartartásba...

2012. jún. 3. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!