Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 19 évesen hogyan lenne lehetos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19 évesen hogyan lenne lehetosegem, hol tudnek uj barátokat szerezni?

Figyelt kérdés
lány vagyok. sajnos sokmindenkiben csalodtam,bekevertek emberek,sok barátot elvesztettem,cserbenhagyott.. Bocsi,h ideirtam a kerdes..
2012. júl. 20. 21:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Egyetem/fősuli, munkahely, sport, kirándulás...
2012. júl. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

én jól tudom, hogy nem könnyű, de fiatal vagy még, szal ez elég nagy előny.


én is így voltam, hogy egyszer azon kaptam magam, hogy mindenki eltávolodott tőlem, kb egyedül voltam.


ilyenkor a legjobb ha találsz valami hobbit, akár többet, ahol közösségben vagy, lehet ez akár valami tanfolyam is, vagy bármilyen sport, vagy nem is tudom, biztos találsz valamit ha nagyon akarsz.


a lényeg, hogy próbálj is ismerkedni az ilyen helyeken (nekem ze volt a nehezebb, mert elég zárkózott is lettem idővel)


sok sikert


23/F

2012. júl. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
78%
Ne aggódj én is 19 éves vagyok, lány, nincs egy darab barátom sem, vannak sokan akik szeretnek, legalábbis azt mondják, de nem látom értelmét, hogy barátokat keressek, mivel nagyon ritka az olyan ember akiben bízni lehetne, így elvagyok egyedül is :D Inkább minthogy még egyszer csalódjak..
2012. júl. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én is vhogy így vagyok, ha gondolod, írj privit! L/21
2012. júl. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

pillanatok alatt távolodott el tőlem mindenki,akikkel barátkoztam. 1 kivétellel. :) most gőzöm sincs,hogy mit kezdjek magammal.

16L

2012. júl. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Hole Hunter ***** válasza:

Jajjmár lányok!

A csalódások kellenek. Segítenek majd szelektálni a későbbiekben. Minél többet tapasztalsz, annál alaposabban tudod majd kiválogatni a megfelelő barátokat, pasikat. Alapvetően a tapasztalatokból tanulunk...(mivel a suliban nem tanítanak meg élni).

Sok sikert!

Üdv. 44/VP

2012. júl. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

én 19 fiú vagyok,és hasonló cipőben járok.de nem igazán zavar.jó mondjuk sokszor vagyok magányos,de ezen nem igazán tudok mit változtatni.olyankor elmegyek kondiba,és ott edzés közben váltok pár szót a srácokkal.

de jobb ha van kevés,de igazi barát,mint sok akit nem is érdekelsz.

ha gondolod írj mailt levelezgethetnénk :)

2012. júl. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Olyan szomorú ( meg kicsit szánalmas) hogy ha feljövök ilyenkor minden nap van legalább egy ilyen kérdés.... Ennyire nem tartanak össze az emberek? Igazán meg kéne tanítani mindenkinek, hogyan alakítson kis normális emberi kapcsolatokat, barátkozzon stb. Aztán mégis annyi a kis magányos ember...


Szerintem nézz valami hobbi után. Egy alkotó tevékenység, sport, vagy ilyesmi mindig jól jön, és azon keresztül találkozhatsz más értelmes emberekkel. Rotaract klubb?

Írj meg privátba hol laksz, és ha a közelben akkor szerzek én neked társaságot! :P :)


18/f

2012. júl. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
21 éves lány vagyok és ugyanebben a cipőben járok mint te... :S
2012. júl. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Elkeserítő...
2012. júl. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!