Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem merek élőben leszólí...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem merek élőben leszólítani lányokat, mint régebben? Miért nem látom értelmét az élőben való kezdeményezéseknek?

Figyelt kérdés

Pár hónapja még simán leszólítottam volna egy lányt nem érdekelt igazán, ha elutasít, de valamiért már nem megy, ismét félénk kisfiú lettem, csak neten tudok kezdeményezni, ami nem jó, mert folyton távol élő lányokban ütközöm, Debrecen környékit csak nagy szerencsével találok.


Nem tartom magam helyesnek, hanem rondának, de régen mégis optimistábban álltam az ismerkedésekhez, valamiért úgy érzem értelmetlne leszólítani, úgyis csak elutasít vagy jön a van barátom szöveggel. De lehet, hogy leginkább a bunkó, beszólogatósok miatt nem szeretnék kezdeményezni? Félek, hogy lelkembe tipor a külsőm miatt. :/


2012. júl. 21. 15:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Akik a külsőd miatt leszólna azokkal nem érdemes foglalkozni, mert szerintem annak a kapcsolatnak eleve nincs értelme. Lehet hogy amiatt nem meg a leszólítás hogy félsz, vagy a sok csalódás miatt. Bár nem értelek hogy miért félsz, mert az a lány aki a külsőd miatt elutasít azzal nem kell törődni. Önbizalom kérdése az egész!
2012. júl. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

engem, ha leszólítanak, inkább továbbmegyek, mert szerintem nem az utcán kell ismerkedni, mármint számomra ez azt mutatja, hogy nincs egy olyan társaság se, ahol megnyilvánulhat, vagy mert már végig ment az összes lány ismerősén

most mondhatjátok, hogy pesszimista vagyok, és mindenkiben a rosszat látom, de mégis mit lássak egy olyan fiúban, aki az utcán csövezve vár, hogy arra menjen egy csaj, és leszólítsa?

(persze, ha nem egy szar beszólással/megjegyzéssel kezdi, még akár beszélgetés is lehet a dologból)

15/L

2012. júl. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Megváltoztak kicsit a dolgok, talán hátsó szándékot sejtenek mögötte. Meg a hely is nagyon számít ahol próbálkozol
2012. júl. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Megváltoztak, valóban. De főleg bennem, mert valahogy fél éve még olyan optimistán, életvidáman, mosolyogva, nagy kedvvel szólítottam le lányokat, vagy csak néztem a buszon angyali, bájos arcukat, alakjukat, de most meg mintha minden lányban a rosszat látnám, nem bízok bennük és folyton azon parázok, hogy tuti beszól a külsőm miatt vagy kinevet.


Nem is értem, sok elutasítást kaptam, volt, aki a külsőmre is beszólt, egy lány, vajon ő miatta lenne ez az egész negatív irányú változás?

2012. júl. 21. 21:04
 5/5 anonim válasza:
Nem hinném hogy csak amiatt az EGY eset miatt, bár meglehet. Önbizalomhiányod van az biztos és azért tarthatsz annyira az összes lánytól. Ezen kellene változtatni, de tudom mondani könnyű.
2012. júl. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!