Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, titeket szoktam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, titeket szoktam bevásárlóközpontban leszólítani?

Figyelt kérdés
És ha igen örültök neki,vagy zavar titeket a vásárlásban?:)
2012. júl. 5. 19:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
engem nem szoktál az biztos, nem is ismerlek
2012. júl. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
tanulj,irni.
2012. júl. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Engem nem szoktak. Bár olyankor sosem flörtölgetek, megyek és megveszem amire szükségem van, eleve nem hiszem, hogy a ruhák vagy az ékszerek vagy akármi, amiket nézni szoktam, annyira lekötné a pasikat, és pont egy sor melltartó fölött botlanék bele életem szerelmébe. :D

21L

2012. júl. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

58-as, te is!


Nem szoktak, nem örülnék neki. Nem szeretem ha valaki kizárólag a külsőm miatt figyel fel rám.

2012. júl. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Engem tegnap szólítottál le, de csak egy hatalmas pofon volt a válasz, nem emlékszel? Még sírtál is.
2012. júl. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
52%
Akit jóképű srác szólít le, az örül neki, akit csúnya, az nem.
2012. júl. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Minek kéne örülni annak, ha leszólít egy jóképű srác, ha van barátom? Hülyeség.
2012. júl. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

szoktak* 1 betű elírása nem utal írástudatlanságra (főleg billentyűzeten),de látom van akiknek akkora örömöt okoz hogy valamibe beleköthet.

Egyébként feljebbinek válasz:Azért nyilvánvaló hogy a külső is nagyon fontos.Fiúként elmondom hogy nem elegendő ha egy lány csak szép.Ezért szoktunk beszélni velük...tudod?:D

2012. júl. 5. 20:49
 9/14 anonim ***** válasza:
10%
20:23 Ha a barátodnál jobban néz ki, van esélye.
2012. júl. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nem, nincs és ezt nem te fogod megmondani....nálam sajnos többet kell produkálni, mint egy helyes fej. Szellemmel,gondolatokkal, viselkedéssel mérek, nem külsővel.


Köszönöm, továbbra sem igénylem ismeretlenek leszólítását. Akkor is, ha ismeretlenül mész oda azt a hatást kelti, hogy a külsője érdekel.

2012. júl. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!