Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ehhez mit szólnátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ehhez mit szólnátok?

Figyelt kérdés

Hiába minden próbálkozásom már több éve, sosem volt még barátnőm, egyszerűen nem kellek a nekem tetsző lányoknak csak, akik nem vonzóak, ők maguktól is tapadnak, helyesnek tartanak, de én magamat mindig is rondának vallottam és láttam, ezért hát nem is gyakran kezdeményeztem élőben, csak neten.

Volt pár randim, de semmi komoly nem jött össze. Buliban részegmárolás, szüzesség elvesztése a reménytelen helyzetben és állapotoomban lakásos prostival. Ennyi, de kész már elegem van, nem bírom tovább, úgysincs olyan lány, akinek én kellenék, minek is próbálkozni tovább?!


Úgy döntöttem, hogy már fizetnék is egy szép lánynak, aki nekem tetszik mondjuk egy buliban meglátva odamennék hozzá vagy facebookon ráírnék. A lényeg, hogy szexelni akarok legalább egy szép hétköznapi lánnyal, aki nem hivatásos ribi, se nem műnő.


Igazi barátnő feelinget akarok, mégha kell érte fizetnem is, de egy egyszerű hétköznapi lánnyal, főleg, ha mondjuk szimpi jellemre is, ahogy levelezünk, van most egy-két ilyen láyn, de persze nem kellenék nekik többre, csak barátnak. Ha náluk felajánlanám, hogy pénzért szeretkezzünk, belemennének-e vajon?


Ha az prosti is elbírta viselni a ronda pofám, testem pénzért, akkor remélem egy hétköznpai lány is. Persze, teljesen titokban, nekem sem dicsőség, hogy pénzért szeretkezem lányokkal. De legalább végre kiélhetném a vágyaimat és bár szerelmet úgysem kaphatom meg sajnos pénzért, de legalább elmondhatnám, hogy végre azzal szexeltem, aki megtetszett és nem egy hivatásos mű dologről lenne szó.



2012. júl. 21. 20:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát ez nagyon megható volt.Számomra hihetetlen,hogy pasi lehet ennyire elkeseredve.
2012. júl. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez az minek is próbálkoznál tovább de tényleg felesleges. Az a te bajod hogy a kitartásod egy nagy nulla.
2012. júl. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

"A lényeg, hogy szexelni akarok.."

"pénzért szeretkezzünk.."


ezért nem kellesz senkinek,neked is csak a farkad irányít..csak szexre kéne a lány is

2012. júl. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

nagyon csúnya vagy és a tested is?


szerintem ez így nem jó, lehet írni kisregényt h kinek hogy nem jött össze évekig, de nekem nem tetszik ez a hozzáállás. és nem félsz attól, hogy a csajok nem igazán mennek ebbe bele, és inkább kitudódik ez a dolog?..szerintem az elég ciki

2012. júl. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%

Ha élőben nem próbálkozol, szerintem nem lesz semmilyen eredmény. Bár részben megértelek, és ismerem az érzést.


Én már magasról leszarom a "lányokat", lófekáliát sem ér a többségük, csak lebutított, divatmajmoló, képmutató, társadalomnak és a nyugati világnak megfelelni akaró személyiségzavaros feminista lények.


Elvégre van kezem, az sose hagy cserben, hacsak le nem vágják, de addig is szétmaszturbálhatom magamat.

2012. júl. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ez elképesztő baromságnak hangzik. Mitől kapod meg a "barátnő feelinget" egy olyan csajtól, aki ugyan nem hivatásos, de kizárólag pénzért fekszik le veled? Ettől a pillanattól kezdve nem jobb ő sem, mint a hivatásosok, és ugyanazt kapod tőle, mint a prostiktól.


Inkább szedd össze magad.

2012. júl. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Véleményem szerint semmiképpen ne ajánld ezt fel azoknak a lányoknak akik csak barátként tekintenek rád ,mert még az is lehet hogy elfordulnak tőled.

Várj türelmesen még ha ez nehéz is, a baráti körödben nyugodtan kezdeményezhetsz ( persze ne egyből a szexet kínáld fel nekik) még az is lehet hogy máshogy fognak rád nézni, komolyabbra fordul a dolog és a szex téma is feljöhet.

Bátran kezdeményezz élőben is hisz mi veszteni valód lehet, főleg ha idegen lányról van szó. ismerkedéskor semmiképpen ne a szex legyen előtted hanem hogy felkelts a lány érdeklődését valamely jó tulajdonságoddal!

Sok sikert! és fel a fejjel, Bízz magadban!! :))

2012. júl. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ez hatalmas baromság! Inkább változtass magadon, vagy fogadd el magad! Ha te így állsz hozzá, akkor hogy várod el, hogy más jónak lásson???

Keress úgy barátnőt, hogy bízol magadban, és tudod, hogy sikerrel jársz (Vonzás törvénye)!!

Ha a hülye tervedet kövedet, akkor, szét fogják kürtölni, hogy milyen vagy. Ne csináld!!!!! 15/L

2012. júl. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Első bekezdést,mintha én írtam volna :D
2012. júl. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!