Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi van velem? Van egy tökélete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van velem? Van egy tökéletes barátom, mégis a másokkal való flörtölésre vágyom.

Figyelt kérdés

2 éve van barátom, és nagyon szeretem. Mégis ha egy viszonylag jóképű srác flörtölni kezd velem, beszállok a játékba, mert nagyon élvezem. Valójában főleg azok csinálják, akik ismerik is a barátomat, hisz őket ismerem. És viszonylag poén szintjén, pl. egyik srác mondta,h aludjak nála buli után,és én mondtam neki,h jó,erre ő: de nincs vendégágy,szóval vele kell aludnom. Persze mindez poén szinten ment,nem gondoltuk komolyan,mégis bűntudatom van,de arra vágyok,h újra találkozzunk,és újra flörtöljünk. Mi van velem? :(

20/L


2012. júl. 21. 20:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kifelé ácsingózol a kapcsolatból, és nem szereted igazán, mert erre nem lenne szükséged, gondolj bele ha ezeket utólag megtudná a barátod.
2012. júl. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Én ilyen "poénok" miatt dobtam ki a barátnőmet.

20f

2012. júl. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
De igazából nekem nem tetszik a srác...szóval nem értem, miért csinálom.:(
2012. júl. 21. 20:40
 4/12 anonim válasza:
Nekem is van egy teljesen jó kapcsolatom, de ennek ellenére imádok flörtölni. Néha nekem is bűntudatom támad, de mindig meggyőzöm magam, hogy ez még belefér. Egyszerűen annyira jó!!! Kíváncsi leszek mások véleményére.
2012. júl. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ez az amikor már rég mással lennél szívedből, csak az eszed tart ott. Ha tökéletes lenne a barátod akkor nem kellene azt mondanod, hogy van egy tökéletes barátom.
2012. júl. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 AvernusTriad ***** válasza:
A flört kényes téma... Valami még belefér, valami már sok. A határt pedig nehéz meghatározni, főleg, hogy mindenkinél más.
2012. júl. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 ASOT ***** válasza:

mert még nem élted ki magad vágysz időnként szabadságra, hogy pasizhass, szórakozhass és ne mindig azt lesse egy másik pasi h kivel beszélgetsz...zavar a kötöttség.

Nem való ez a komolyság még neked....

2012. júl. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha nem szeretnéd megbántani a barátod, akkor hagyd abba. Persze ezt egyszerre nem lehet, csak gondold át a tetteidet. Mit tennél, ha a barátod is ilyen lenne? Hogyan éreznéd magad?
2012. júl. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
amikor nem gondoltam komolyan a kapcsolatot,tart amíg tart, akkor volt csak flört , komoly esetben eszembe se jutna , hogy kockáztassak . . .
2012. júl. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem olyan vészes ez, amíg nem lépsz tovább komolyabb dolgokra. Ez nem megcsalás, nem átverés, ez egyszerűen csak játszadozás. Ha hűséges vagy, nem hüly*lsz meg, akkor nem kell hogy bűntudatod legyen. Tartsd meg a határokat és kész.
2012. júl. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!