Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mire gondolhat, nem túl korai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire gondolhat, nem túl korai még? FIúk ti mit gondolnátok ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
2,5 hete vagyok együtt a barátommal, én 15 ő 19.Mind a ketten szűzek vagyunk, és eleinte nagoyn lassan közeledtünk egymáshoz, 5 randi kellett hozzá hogy megcsókoljon, de én nem bántam.Ő a szégyellősebb fiúk körébe tartozik.Most viszont kicsit izgulok.Beszéltünk már róla, hogy tök jó lenne ha nála aludnék, és mondtam neki, hogy holnap nála aludnék, úgyis kollégista vagyok középsuliban, anyámék meg sem tudnák.De kicsit izgulok, hogy ezt vajon célzásnak veszi e.Beszéltünk már róla hogy nem lesz szex, egyikőnk sem akarja még, és ez így van jól.De kicsit félek attól hogy a szülei mit fognak gondolni, hogy mi fog történni, meg hogy ő vajon mit gondolhat most.Nagyon közel kerültünk egymáshoz, olyan mintha évek óta ismerném őt, már szüleinek is bemutatott, mégis izgulok.
2010. ápr. 10. 21:52
 1/6 anonim ***** válasza:

én anyám se tudja megérteni hogy ottalvás nem egyenlő sex...

mondtam neki ne magából induljon ki :D

Gondoljanak azt a szülei amit akarnak ne izgulj. Ha csak ottalvás céljából mész hozzá akkor annyi és kész.

2010. ápr. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

nem kel izgulni ugyis egy visszafogotad típus mert azt mondtad... akk meg mitől félsz attol hogy egyut alszotok attol még nem kel a szüleinek is roszra gondolni meg ha arra is gondolnak mi baj lenne belőle mert a fiu se gyerek már mert 19 éves benne van akorba...:)

sztem ne izgulj ilyenek miatt:D

üdv:17/f

2010. ápr. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%

2.5 hete ????????

na ne engedd h megd*gjon!!!

semmiképp ne engedd, azért kérdeztél rá,mert nem érzed magad elég felkészültnek, meg szerintem még nm vagyok elég régóta együtt.. szóval.. szerintem ne történjen meg a dolog..


bár, lehet hogy tényleg csak veled akar aludni : )

2010. ápr. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
15 éves vagy, érthető, ha a szülei rossz szemmel néznék az ottalvást. Várj még egy kicsit, mondjuk 2 hónapot. Utána szerintem természetesnek fogják venni.
2010. ápr. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Tényleg csak együtt alvás lesz, nagyon szeretjük egymást,-ő mondta ki előbb, nagyon jó érzés volt- és én már nagyon szeretnék egy estét vele tölteni, de alvással.Csak hogy a közelemben legyen, meg minden.Imádom őt, de nem tudom hogy ő mit érezhet most, ezzel kapcsolatban!
2010. ápr. 10. 21:58
 6/6 anonim ***** válasza:

Várjál még.

15 évesen 2.5 hét után???

2.5 hónap után már lehet - ha tényleg így szeretitek egymást.

2010. ápr. 11. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!