Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Merjek neki írni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Merjek neki írni?

Figyelt kérdés

A barátom egyik ismerőse (talán haverja is) nemrég elkezdett velem dumálgatni, szimpatikus, így rá írtam facen egyik nap egy ürüggyel, és akkor is ő kezdeményezte a beszélgetést, ő érdeklődött felőlem. És most találkoztunk egy buliban, ahol kb 10 percet beszélgettünk (ő kezdeményezte), elhülyültünk. Aztán megjött a barátom is,és akkor már rám se nézett. Én viszont megkedveltem a hülye fejét,és szeretnék vele dumálgatni,hülyülni.

Rá merjek írni csakúgy facen? Mert unatkozom...

18/L


2012. júl. 21. 22:16
 1/8 anonim ***** válasza:
szoval tetszik és szeretnéd hülyiteni.
2012. júl. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A sok hülye csak hülyül, míg végül még hülyébb lesz. De hülye világ.
2012. júl. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Csak barátkozni szeretnék, úgy érzem, megtaláltuk a közös hangot, mikor vele beszélek, folyton röhögök.:)
2012. júl. 21. 22:19
 4/8 anonim ***** válasza:
jah mér ne ?
2012. júl. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

persze ìrj neki nyugodtan facen :)

szerintem megtetszett neked csak mèg nem tudatosult benned :)

2012. júl. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Persze. Nyugodtan játszadozz az érzelmeivel, hátha összetöröd.
2012. júl. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Miért játszadoznék az érzelmeivel??? :O nem hiszem, hogy érez irántam bármi olyat, mivel a barátom haverja.
2012. júl. 21. 23:32
 8/8 anonim válasza:

Attól nem alakulhat az érzelem, mert a barátod haverja ?

Ez szerinted így működik ?

2012. júl. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!