Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Milyen nektek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Milyen nektek egy tökéletes lány barát (haver)?

Figyelt kérdés

Főleg belső tulajdonságok érdekelnek,meg az,hogy miről beszéljen veletek,és hogy tudják belopni a szívükbe magukat a lányok (mint barát) ?

kort és nemet is írjatok

19/L


2012. júl. 23. 00:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
32%
Fiúk és lányok között barátság?Én ebben nem hiszek.Haverság még lehet de barátság...előbb utóbb kezdeményez valaki és ha visszautasítást kap az illető azután már nem lesz olyan szoros a barátság
2012. júl. 23. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
16/F lány barát ? sajnálom h ezt kell hogy mondjam de én szeély szerint nem szívlelem ha egy lány kijelenti h a legjobb barátja vagy barátja vagyok... de ha már haver... akkor legyen biszex segítsen nekem csajozni mindenekelőtt dögös (vész esetére) és vörös hajú (mert azok nem vonzanak :D)
2012. júl. 23. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 AvernusTriad ***** válasza:

Nehezet kérdezel...

Az egyik alapvető dolog, hogy őszinte legyen (ezt mondjuk mindenkitől elvárom), és legyen meg a magához való esze. Ezen túl nem tudok receptet adni. (A barátaim közüött csak egy nő van.)

2012. júl. 23. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 AvernusTriad ***** válasza:
26F
2012. júl. 23. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

ne érezzek iránta barátságnál többet, legyen jó ember, hülyepics*s dolgoktól kiméljen meg, akkor simán lehet jóbarát.

tökéletes akkor lenne, ha pontosan ugyanazt szeretné, mint én mindenben, az meg szerintem kizárt dolog.

2012. júl. 23. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
31%

Olyan hogy lány barát NEM LÉTEZIK. Hidd el, amelyik férfi "barátkozik" veled, azt azért teszi, mert szexuálisan vonzódik hozzád, és szívesen megragad minden lehetőséget hogy megkapjon, csak túl félénk, és félreérted a közeledését...


18/F

2012. júl. 23. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
2. válaszíró vagyok ja és hát a belsőt kihagytam,NE! nevessünk sokat közösen,nőkről beszélgessünk,meg autókról meg amit személy szerint a másik felet illeti és ha lehet törekedjünk arra hogy a másik távolléte nem rengeti meg a világot...
2012. júl. 23. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
de létezik, mert nekem van lány barátom, igaz gyerekkori barát, akkor még nem azért kezdtünk barátkozni, mert le akartam fektetni, azt se tudtuk, hogy milyen a szex :D ezért simán el tudom képzelni, hogy barátkozzak más lányokkal is.
2012. júl. 23. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Ez lehetetlen. Gyerekesnek kellene lennie agyilag, hogy tudjunk röhögni. Kéne egy kis szarkazmus is. Némi cinikusság, és hát persze szex mániásnak kell lennie, de úgy, hogy érzelmek meg a hozzá tartozó bullshit ne legyen hozzá. És legtöbbször benne van egy puffantásban. Ilyen kapcsolat fiú és lány között, csak filmekben van. Ez nem létezik.


26/F

2012. júl. 23. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Legyen őszinte, és ha már valóban barátról van szó, akkor értelemszerűen elvárt, hogy legyen megbízható és titoktartó. Ha ez a kettő megvan, nagy baj már nem lehet :)

22/f

2012. júl. 23. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!