Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondoltok arról a férfiről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról a férfiről, aki közel 40 évesen és viszonylag jó külsővel rettentően gátlásos?

Figyelt kérdés
A férfit társkeresőn ismertem meg, 4 ismerkedős randi után vagyunk. Ebből hármon ott volt a gyermekem is, mert nem tudtam kire bízni. Játszótér, állatkert, szabadtéri programok... Igyekszik jelezni, hogy nagyon érdeklem, de ha együtt vagyunk, kínkeserves a beszélgetés. Félek később se lenne megfelelő kommunikáció. Az első érintést is nekem kellet kezdeményezni, de nem bátorodott fel tőle. Már igazán nem tudok mit csinálni. Nem fogom rávetni magam, erőltetni se kell semmit. De most van vonzalom vagy nincs? -tettem fel neki a kérdést, de már arra is gondoltam, talán csak én vagyok türelmetlen. Ki mit gondol az ilyen szerencsétlenül bontakozó kapcsolatokról?

2012. júl. 23. 13:11
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ugyanolyan jó lehet, mint más kapcsolatok, de az is igaz, hogy nagyobb türelem kell hozzá az elején, és nagyobb a rizikó is. Hiszen akár hónapokat is beleölhet az ember, mire kiderül az, ami másnál pár hét alatt eldől. Azt még megteheted, hogy egyszerűen elmondod ezt neki, hátha feloldódik, csak nehogy félreértse.

Szóval nem reménytelen, de neked kell tudnod, mit vállalsz be, mennyi energiát szánsz rá.

2012. júl. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"De most van vonzalom vagy nincs? -tettem fel neki a kérdést"


És mi volt a válasz?

2012. júl. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

lehet, hogy még ő sem tudja, hogy mit akar. Vagy lehet, hogy volt már neki oltári nagy pofára esése, és nem akar ismét úgy járni.

4 ismerkedős randi, gyerekes nő...azért ilyenkor már óvatosabbak a pasik. A gyereket is szem előtt kell tartani.

Szerintem próbáljatok meg többet találkozni kettesben. Legalább egy-egy órát próbáld meg lepasszolni a gyerkőcöt valakihez. Lehet, hogy úgy jobban feloldódik.

Ha kettesben vagytok, nyugodtan beszélgess vele erről. Hozd fel a témát, és úgyis látni fogod, hogy mit mond, és hogy azt milyen hangnemben mondja.

2012. júl. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Második válaszolónak: Ma reggel írtam neki egy hosszabb levelet- én is jobban produkálok írásban-, melyben csak egy volt a kiemelt kérdés. Válasz még nem jött és kértem is rá, hogy gondolkodjon el, hogy szerinte milyen volt ez a 4 randi, milyen benyomásokat szerzett és aludjon rá egyet, utána válaszoljon.


Harmadiknak: gyerekkel és gyerek nélkül is szótlanok vagyunk. mintha kifogytunk volna a kérdésekből. Nem csak ő kukult meg tehát; valahogy még nem találtunk közös témát.

2012. júl. 23. 13:45
 5/7 anonim ***** válasza:
Mennyi ideig tartottak a randik? Melyiken volt ott a gyereked? Mennyi idős a gyereked?
2012. júl. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

A randik két órásak voltak kb.

A gyerekem 4 éves, és az elsőn, a 3. és a 4.en volt velünk.

A 2.on kellemes séta volt és oldottabb volt az első órában. Utána már kezdett kifogyni a témából.

2012. júl. 23. 20:24
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha bejelentetted, akkor nem nagy gond, de az első randin én sem örülnék a gyereknek.

A kettő óra nekem nagyon rövidnek tűnik. Én randijaim mindig 3-4 órásak voltak és általában folyamatos volt a szöveg. Olyan lánnyal is, aki alig szólalt meg. Tehát ebben a korban, ha egy 2 óra alatt ki tudtok fogyni a témából, akkor úgy tűnik, hogy nem egymásnak valók vagytok.

Lehet, hogy a gyerek miatt nem kezdeményez. Nem lehet tudni, hogy te mit akarsz láttatni.

2012. júl. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!