Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagy a korkülönbség? Érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy a korkülönbség? Érdemes megpróbálnom? Lent írom!

Figyelt kérdés
19 éves fiú vagyok és nem rég intenzívre kerültem (az most lényegtelen, hogy miért) és ott egy gyönyörű főnővér volt velem kb 25-26 éves lehetett. Na én mikor magamhoz tértem nem voltam a legjobb paszban, nem voltam magamnál teljesen és úgy kérdezősködtem tőle mert nagyon tetszik nekem. Kérdeztem, hogy van-e barátja (nincs neki) és hasonlók, na meg szórakoztattam nevetettem. A gond az, hogy nekem túlságosan is bejön :S 3 hete engedtek ki de azóta nem tudom kiverni a fejemből. Lenne értelme annak, hogy bemegyek hozzá megkérdezem a nevét, elhívom majd vhova stb? Vagy hagyjam.. a korkülönbség miatt....?
2012. júl. 24. 11:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Huszonéves FŐnővér? Hm...
2012. júl. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne baj? Nincs ebben semmi rossz, ha ő is benne lenne, akkor hajrá. :)
2012. júl. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

6-7 év korkülönbség az semmi! Főleg, ha ennyit gondolsz rá, egy próbát biztosan megér! Ha szimpatikus voltál neki, bele fog egyezni a találkozásba, aztán majd látjátok, hogy hogy alakul tovább:)

Sok szerencsét!:)

2012. júl. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
51%
Mondjuk öt-tíz év múlva már semmit sem jelentene ennyi. De azért egy 19 évesre én még nem szoktam azt mondani, hogy férfi, csak egy fiú nekem. Egy ennyi idős nőnek pedig egyértelműen férfi kell. Persze vannak nők akik az ennyire fiatal fiúkra buknak, de nem ez az általános. Én 27 éves vagyok, fiatalabbal nem nagyon kezdek, de végső esetben is 22-23 éves lenne a határ. Az is csak szexre, kapcsolatot nem vállalnék fel.
2012. júl. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

próbáld meg nekem sikerült :)

19 vagyok és a csaj 26 .

2012. júl. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) Próba szerencse.. megpróbálom :) sosem lehet tudni :) Köszi még egyszer :)
2012. júl. 24. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!