Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért ilyenek velem? mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyenek velem? mit rontottam el? azt hogy barátot akartam hogy boldog legyek?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok és lány! Rajtam kivül még 3 barátnőmnek tetszik ugyan az a srác.április 30.-án barátnőmmel lementünk egy barátnőnkhöz.ott tudtam meg hogy a srác járni akar a bnőmmel.A csaj ott sirt nekem hogy mit csináljon mert közbe volt neki egy másfél éves kapcsolata,de tetszik neki a srác.Aznap este ő elment a barátjához aludni,én, meg a többiek elmentünk bulizni.megragadva az alkalmat,elkezdtem smárolni a sráccal,(Ő kapott le).Ezt a bnőm meglátta és irt egy smst a csajnak hogy mit csinálunk.Másnap megis kaptam,hogy ha találkoznak velem meg fognak verni,mert én elárultam a csajt,köcsög és kétszinű vagyok.(De nem is voltak együtt)csak akartak,amig én képbe nem jöttem:).Aztán másnap itt volt velem egész délután a srác,és folyton azt mondta hogy ne hagyjam el,meg hogy szeret,és jó velem lenni.(nem feküdtem le vele).Majd hajnal egykor elment,és nem haza hanem a csajhoz ment beszélgetni,és majd reggel ment haza.Következő nap felhiv,hogy nem jön hozzám,mert sokat gondolkozott,és beszéltek a csajjal,és csak ő mellette dönt.De a csaj meg tele beszélte a fejét,hogy csak én szórakozásból vagyok vele,meg hogy 2hét után ugy is otthagynám,és hogy mással lefeküdtem mi előtt vele összejöttem aznap este.Azóta együtt vannak,de velem összevesztek.Hallani se akarnak rólam.Most szerintetek kinek van igaza?? Jogosan nem szólnak hozzám? Mondjuk az egyik bnőm szó szerint kurva.Emiatt nagyon be vagyok fordulva,a héten suliba se megyek emiatt.Még az utcára se akarok kibújni.Mit csináljak hogy jobb legyen?
2008. máj. 6. 19:20
 1/5 A kérdező kommentje:
bocs ha egy kicsit zavaros,de nem tudtam jobban érthetőbben leirni. és köszi aki válaszol
2008. máj. 6. 19:21
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia!ideje lenne elgondolkodni, ezek tényleg barátnők??én ilyen idióta k...ákkal biztos nem állnék le...téged is minősít, kikkel barátkozol.A pasi meg nem ék két forintot se, ne emészd miatta magad!
2008. máj. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Keress másik társaságot és másik pasit. Teljesen mindegy hogy kinek van igaza, ti nem vagytok igazi barátnők. Mindenesetre ne add meg nekik azt az örömöt hogy kínlódni lássanak.
2008. máj. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi h irtatok. hát nem is barátnő az aki már másodjára rug belém...
2008. máj. 6. 20:36
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem is volt ő igaz barátnő ha ilyet csinált veled. Ne is foglalkozz velük, járj el bulizni, csinálj magadnak programot olyan helyen ahol sok ember van. Ott találhatsz új ismerősökre és akár barátnőkre is. Az ilyeneket le kell sz..ni, nem érdemes még szóba állni sen velük, hidd el tudom mit írok velem is ezt tette a "barátnőm". Azóta nem beszélünk.
2008. máj. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!