Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Srácok! 35 évesen hol lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! 35 évesen hol lehet normális férfit találni párkapcsolatra?

Figyelt kérdés
2012. júl. 26. 19:38
 1/9 anonim ***** válasza:
18%
Hát én csak 17 vagyok,szóval maximum szexelhetünk..
2012. júl. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha férfi vagy akkor nehezebb a dolgod. :D:D


De nőként kellő körültekintéssel többet találhatsz mint gondolnád. De azért neked sem szabad tétlennek lenni. Nyitott szemmel járni, hagyni, hogy normális helyen, normális férfiak észrevegyenek. Találd meg az apró jeleket, amikor érdeklődnek irántad vagy küldj te jelet, hogy érdeklődjenek irántad. S vedd észre idejekorán, ha csak laza kapcsolatról beszélnek neked.

Nem könnyű feladat, de távolról sem lehetetlen, s aki nem nyitott az nem is ismerkedik. Van még kérdés? :D

2012. júl. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kulturális helyeken. Színház, múzeum, és/vagy lóverseny. Ha ilyen helyeket látogat akkor nem csak művelt, kedves, de még pénzes is. Én is ez a kategória vagyok, csak pár évvel fiatalabb. (ezt most nem menőzésből írtam).
2012. júl. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Bárhol, de neked nem ilyen kell, hanem jóképű és gazdag.
2012. júl. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
jóképű és gazdag kéne nekem???? miből gondolod?
2012. júl. 26. 20:00
 6/9 anonim ***** válasza:
28 vagyok és férfi. Nem ronda- sőt, nem buta-3 diploma. nem nyálas, nem nagyképű, káros szenvedélyektől teljesen mentes, nem lùzer, kedves, rugalmas. Ha gondolod irj, ha nem vagyok tul fiatal hozzad. Ja es nem itt keresek part, mert nem vagyok raszorulva, de ha itt jon a szerelem, akkor nem vagyok elrontoja
2012. júl. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Hole Hunter ***** válasza:
0%

A válasz roppant egyszerű...normális pasikat kizárólag más nőktől tudsz elszeretni, ha jobb vagy az aktuálisnál. Ugyanis mind foglalt.

44/F

2012. júl. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Tegez ***** válasza:
Összejöttél ezzel a 28 éves (most már 30) sráccal ?
2014. jún. 19. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem. :)
2014. jún. 20. 22:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!