Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szeretnék ismerkedni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék ismerkedni egy lánnyal, mi a véleményetek erről a "módszerről"?

Figyelt kérdés
Láttam az utcán egy lányt , de nem ismerem, hiába járunk egy suliba. Manampság minden facebook körül zajlik ugye, mivel nem valószínű , hogy mostanában összefutok vele ismét, gondoltam akkor küldök neki neten üzenetet.
2012. júl. 27. 08:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem először jelőld be és ha visszaigzol akkkor mutatkozz be
2012. júl. 27. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen , úgy gondoltam.
2012. júl. 27. 09:18
 3/10 anonim ***** válasza:

hát igen, ha más megoldás nem maradt, nyugodtan jelöld be, aztán, majd kiderül, hogy mi lesz:)

csak ügyesen

2012. júl. 27. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Azt hiszem a legfőbb dolog, a magabiztosság. Ha magabiztos egy fiú, akkor nyert ügye van, ebben biztos vagyok, hiszen látom magam körül, amit a többi fiú művel.
2012. júl. 27. 09:25
 5/10 martin szalai válasza:
Legyél magabiztos de kedves, ez mindig bejön a csajoknak
2012. júl. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
15%
vegyél egy habostortát és nyomd a lány arcába!
2012. júl. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

11:02:

Ez remek ötlet, kösz.

2012. júl. 27. 11:14
 8/10 anonim ***** válasza:

A 6-os válaszolónak az írásán jót szórakoztam.

A magabiztossághoz bátorság kell, de ahogy olvastam, a személyes találkozás esélye nem nagy.

Ebben az esetben én is azt tudom javasolni, hogy írni kell neki, aztán majd elválik hogy mi lesz. De akár be is lehet jelölni, ahogyan írták az elején. Viszont ezeken az oldalakon olyanok szokták egymást megjelölni és visszaigazolni, akik már ismerik egymást. De végül is nincsen ez megírva sehol, hogy kizárólag ezt kell tenni.

Az internettel az a "baj", hogy bár így lehet üzenni olyanoknak is, akiket nem ismer az ember személyesen, de sajnos a címzettnek is könnyebb így "sumákolni", a levelet válasz nélkül hagyni. Sajnos ez megy a társkereső oldalakon is. Ha nincsen más lehetőség, akkor tényleg interneten, jelen esetben facebookon kell próbálkozni. Így az ember elmondhatja, hogy megtette, amit meg lehetett tenni.

2012. júl. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Bökd meg!
2012. júl. 29. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

23:09

Köszi szépen, bejelöltem, írok neki, és lesz mi lesz.


Megbökni nem szeretném, mert attól a falra mászom, főleg, ha idegent bök meg az ember.

2012. júl. 29. 10:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!