Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A korosztályomban tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A korosztályomban tényleg nincs senki rajtam kívül akinek a belső értékek és a belső szépség a fontos? 16/F

Figyelt kérdés

Ne értsetek félre, sokan mondták már hogy jól nézek ki, viszont az alapján hogy valaki mennyire szép, nem tudok beleszeretni, csak hogy belülről mennyire szép. Lehet hogy valaki kívülről úgy néz ki mint egy modell, de ha tudod milyen a belseje akkor 2 szót nem fordítanál rá.. A lényeg hogy adjam fel hogy hozzám hasonló lányt keressek magamnak, és várjak vele 2-3 évet?


Ha meg kötekedni akarsz inkább kattints a vissza gombra..



2012. júl. 28. 11:02
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Rokon lélek vagy.Amúgy nekem is számít a belső mint már mondtam.Lett volna esélyem jópár dögös,de buta csajnál,de mégse tettem semmit mert nekem nem kell ilyen "vihogó r*banc"...
2012. júl. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

A belső értékek mindenkinek fontosak.

Csak ez önmagában kevés.

Egy 16 éves fiú legyen

- sportos,

- vagány,

- magabiztos,

- jóképű

Passz.

Az ilyen nyavalygás, mint amit itt levágsz, önmagában is azt jelzi, hogy az alapvető férfiasság hiányzik belőled.

Akkor mi a belső értéked?

5-ösöd van technikából?

Gondolkozzál már!

38/F

2012. júl. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Én egy szóval nem mondtam hogy csak ez van. Csak azt hogy számomra ez nagyon fontos. De szinte ugyanúgy törődök a többivel is. Nem, nem nyavalygás a kérdés, és lehet hogy neked jól esik bele kötni a nálad 20 évvel fiatalabba, viszont kértem hogy ne kötekedjetek. Inkább tartsd magadban vagy fogalmazd meg kevésbé gci módon
2012. júl. 28. 12:15
 14/20 anonim ***** válasza:
Üdv a klubban! ;) Én 17/F vagyok ugyanígy! A külső is fontos, de a belső ami igazán számít. Volt már, hogy kevésbé előnyös külsejű lány megtetszett(vékony, szeplős, pattanásos) a belső értékei miatt. Amúgy a belső is relatív, mert belül is neked tetszhet 1 dolog, míg én másat keresek 1 lányban ;)
2012. júl. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

De vannak ilyenek...

Csak ebben a korban a lányok többsége szerintem azt hiszi hogy 'húúha felnőttem de faszán nézek ki' és a külsőjével többet foglalkozik mint önmagával,mert azt hiszi azzal mindent elér.. ( + 5 tonna alapozó stb.)

és azt hiszik hogy a szépség a minden ..dee mostanság a szépség az "alapkövetelmény" mindenki mindenkinek meg akar felelni külsőleg aztán belül meg sza*t sem ér :D

Nehéz találni olyant aki megfelel, de ne add fel !:D


16/l

2012. júl. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 Bejnisz válasza:
100%

Egy 16 éves fiú legyen

- sportos,

- vagány,

- magabiztos,

- jóképű

Passz.

Az ilyen nyavalygás, mint amit itt levágsz, önmagában is azt jelzi, hogy az alapvető férfiasság hiányzik belőled.

Akkor mi a belső értéked?

5-ösöd van technikából?

Gondolkozzál már!

38/F


Miért kell cikizni? Ő csak feltett egy kérdést, ami érdekli.

Szóval egy 16 éves fiúnak az általad leírtaknak kell lennie?

Te talán minden kritériumnak megfeleltél 16 évesen?

Különben is: Mi van, ha nem sportos, vagy ha nem vagány, esetleg ha nem olyan jóképű, attól még lehet egy kedves, értékekkel teli srác, aki hasonló tulajdonságokkal rendelkező lányt keres.

Egyáltalán nem attól lesz férfias valaki, hogy sportos, vagy vagány. És szerintem is sokkal fontosabb a belső, mint az, hogy valaki mennyire néz ki jól.

Érdekes, hogy te 38 évesen nem így gondolkozol!

Lehet, hogy neki ötöse van technikából, neked viszont tapllóságból!


28/N

2012. júl. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:

Hát én is így gondolkodom. Sok ember barátkozok, beszélgetek és nem a külső a fontos. A külső sem a barátoknál, sem a "párkeresésnél" nem fontos. Én is sok fontos dolgon mentem keresztül, mint ahogy te is.

Remélem egyszer majd fogsz magadnak ilyen párt találni! Sok sikert!

16/L

2012. júl. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
de, a csúnyább lányok meg az okosabb lányok :)
2012. júl. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Utolsó, ez biztosan nem igaz. Csúnya fiú a csúnya lányoknak se kell, és az okosaknak is csak a külső számít.
2012. júl. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Én úgy vagyok vele hogy 30% külső 70% belső. A külső annyira nem számít.
2012. júl. 29. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!