Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, lányok a véleményetekre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok a véleményetekre várok! Valóban nagy szemét lennék? :D

Figyelt kérdés

Történt ugyanis hogy megismertem egy csajt, egy lány barátom részéről, pár órás beszélgetés után pedig elhivtam randira. Vacsorázni mentünk, mikor asztalt kaptunk viccesen megjegyeztem hogy remélem van nálad pénz mert felesbe fizetünk. Természetesen egy ergya poénnak szántam, és már kezdettől fogva tudtam hogy én állom a cechet. Na viszont a csaj válaszán még a szar is megállt bennem, idézem: "Na ne hogy már, te vagy a férfi az a dolgod hogy fizessél helyettem is!". De az arcát kellet volna látnotok... Poénra vettem a dolgot, megmondtam neki hogy "Csak vicceltem ám, nehogy komolyan vegyél, tudom hol a helyem.". Jött a válasz, egy egyszerű, tömör és rideg "helyes...". Ezután minden jól ment, ettünk ittunk megmondtam neki a pénz miatt ne aggódjon, minden ki lesz fizetve, ha a legdrágábbat akarja kajából-piából hát nyugodtan kérje ki. Én is így tettem, az árakkal mit sem törődtem. Jól bekajáltunk, rendesen be is boroztunk. A lánytól elnézést kértem, mivel WC-re kellet mennem, mondván: "Olyan kábelt kell kitolnom hogy ha cigány van a környéken, tuti megérzi.". Zavartalanul a kijárat felé vettem az irányt és szép komótosan leléptem. A korábban említett lány barátom másnap hívott telefonon hogy miért viselkedtem ilyen tetű módon, és szégyellhetem magam, mivel összetörtem a lány szívét múlt éjjel.

Persze a haverjaim tegnap a kocsmában egyesével meghívtak egy-egy sörre :D

Most hol az igazság?



2012. júl. 28. 14:36
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Fiúként azt mondom, hogy szemét tapló dolog a lányok érzéseivel játszani! Mi meg utánatok kínylódhatunk összeszedni 1 becsületes lányt, mivel ilyen gerinctelenek vagytok...
2012. júl. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Sz@r poén volt.

Arról nem beszélve,hogy nem illett volna a pénz dolgot felhoznod...főleg nem az elején.

Nekem rosszul esett volna,még ha tudom,hogy te vicceltél ezzel.Akkor is enyhe célzásnak vettem volna.

Neked nem való barátnő,azt mondom:)

2012. júl. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Tehát valóban így működne a dolog? Ha a pasi nem perkáz már az elején akkor esélytelen a kapcsolat? Eredményképp, valóban az a férfiak dolga hogy fizessenek a nők helyett? Elismerem szemét poén volt, de a lány meg úgy reagált, amilyet még világ életemben nem tapasztaltam. Ridegen és komoran, mintha a kutyájának mondta volna. Lényegében ezért léptem le, és hagytam ott a számlával. :D
2012. júl. 28. 14:52
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Ez tényleg elég tetű dolog volt, a pénzt felemlítened, meg a többi dolgot, azt hiszem ideje lenne összeszedned magad, mert ilyet nem mondunk lánynak, és így nem viselkedünk egy lánnyal sem.

Neked még tényleg nem való barátnő

2012. júl. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
83%
paraszt vagy
2012. júl. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
34%
Hát nekem bejön a sztori, hova küldjem a sört?!
2012. júl. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
0%
én tuti vettem volna a poént a csaj helyébe. utálom az ilyen befásult embereket. most mi van ebbe? nekem az lett volna az utolso hogy megsértödjek. inkább lennék egy ilyen sráccal, mint akivel a legjobb témánk az idöjárás, a zene vagy valami hasonló 'izgalmas' töltetü dolog.:D 17/L
2012. júl. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Fiúk, ha leszögezi nektek egy lány olyan stílusban ahogy nekem, hogy márpedig a te dolgod az hogy fizess, akkor csak szép csendben kikéritek a számlát és fizettek?
2012. júl. 28. 15:05
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen nem várom el egy fiútól, hogy ő fizessen helyettem is, sőt kényelmetlenül érezném magam, ám ha ilyen tetű témákkal jön elő kajálás közben, meg még viccesen azzal kezd, hogy "remélem van nálad pénz..", akkor azért elgondolkodnék, hogy tényleg ez az a fiú, akivel járni szeretnék? :))
2012. júl. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
75%

Kérdező, az ilyen nőket hagyni kell a p*csába:D tényleg paraszt vagy, de ha a csaj meg nem veszi a poént, pláne egy ilyet, akkor gondolom nem az esze miatt érdeklődtél iránta:D


ps: Kedves nők! ilyenkor hol van az egyenjogúság? Nem csak abban kell egyenlőnek lenni, ami jó nektek...

2012. júl. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!