Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, lányok a véleményetekre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok a véleményetekre várok! Valóban nagy szemét lennék? :D

Figyelt kérdés

Történt ugyanis hogy megismertem egy csajt, egy lány barátom részéről, pár órás beszélgetés után pedig elhivtam randira. Vacsorázni mentünk, mikor asztalt kaptunk viccesen megjegyeztem hogy remélem van nálad pénz mert felesbe fizetünk. Természetesen egy ergya poénnak szántam, és már kezdettől fogva tudtam hogy én állom a cechet. Na viszont a csaj válaszán még a szar is megállt bennem, idézem: "Na ne hogy már, te vagy a férfi az a dolgod hogy fizessél helyettem is!". De az arcát kellet volna látnotok... Poénra vettem a dolgot, megmondtam neki hogy "Csak vicceltem ám, nehogy komolyan vegyél, tudom hol a helyem.". Jött a válasz, egy egyszerű, tömör és rideg "helyes...". Ezután minden jól ment, ettünk ittunk megmondtam neki a pénz miatt ne aggódjon, minden ki lesz fizetve, ha a legdrágábbat akarja kajából-piából hát nyugodtan kérje ki. Én is így tettem, az árakkal mit sem törődtem. Jól bekajáltunk, rendesen be is boroztunk. A lánytól elnézést kértem, mivel WC-re kellet mennem, mondván: "Olyan kábelt kell kitolnom hogy ha cigány van a környéken, tuti megérzi.". Zavartalanul a kijárat felé vettem az irányt és szép komótosan leléptem. A korábban említett lány barátom másnap hívott telefonon hogy miért viselkedtem ilyen tetű módon, és szégyellhetem magam, mivel összetörtem a lány szívét múlt éjjel.

Persze a haverjaim tegnap a kocsmában egyesével meghívtak egy-egy sörre :D

Most hol az igazság?



2012. júl. 28. 14:36
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
ez egy kitartott rib_nc volt idáig, most kell neki valaki aki megint eltartja... jól tetted ami csináltál! a vicc attól vicc, hogy valótlan, de ha egy csaj randira megy és azt álmodja, hogy majd a pasi finanszírozza, hát olcsóbb egy qurva mint jó kedved vásárolni egy ilyen libának. a végén meg azt mondja: jó volt a vacsi meg a Dubai nyaralás ,de nem vagy az esetem
2012. júl. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelműen neked adok igazat. A poénod olyan volt, hogy vagy bejön, vagy nem. Van, aki ezen megsértődik, és van, aki veszi lapot, attól függően, hogy a lánynak milyen a humora. Ha viszont illedelmesen bocsánatot kérsz, és tisztázod magad, akkor egy értelmes lány nem csinál belőle utána nagy ügyet, még akkor sem, ha nem érezte benne a viccet, mert ugyebár itt is a szándék a lényeg, és te poénnak szántad. Ő viszont nyíltan kijelentette magáról, hogy egy nagy p*csa, aki elsőnek mindig a pénztárcát nézi meg a pasin. Szerintem még azt is megérdemelte volna, hogy fizetés nélkül, de legalább az ő részének kifizetése nélkül lépj le.

Az én felállásom így néz ki: Ha a férfi szegény, hát szegény, mindenki fizessen magának, ez ma már teljesen elfogadott, és úgysem az a lényeg, hanem a belső tulajdonságok. Viszont ha ragaszkodik hozzá, hogy ő fizessen, az egy óriási nagy piros pont, éppen úgy, mint az összes többi udvariassági formula (előre megy kinyitni az ajtót, kihúzza a lánynak a széket, lesegíti a kabátját). De nálam sosem jár érte megvetés, ha bármelyik lemarad, csak egy meghódított szív, ha ezeket magától értetődőnek tartja, és persze eszerint cselekszik. (Kivéve, ha mindezek ellenére egy paraszt...)


L/18

2012. júl. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Kedves előző! Pontosan azt tettem, még a számla rendezése előtt ott hagytam...
2012. júl. 28. 16:14
 14/23 anonim ***** válasza:
92%
Apáám, te aztán tényleg nagy bunkó vagy! Nem azért, mert nem fizettél. Ha nem akarsz fizetni, akkor a randi VÉGÉN megkérded, hogy nem gond-e neki, nem pedig úgy ülteted le az asztalhoz, hogy "úgy egyél, hogy te perkálsz". A normális csajok nem veszik egyértelműnek, hogy majd a srác mindent fizet. Volt már olyan barátom, akiről tudtam, hogy nem ezüstkanállal a szájában született és minden randin felajánlottam, hogy felezzünk, nekem ezzel sosem volt gondom és legalább ő is tudta, hogy nem kell kínosan éreznie magát ilyen téren. De ilyen tapló, aki mindjárt azzal kezdi, hogy "perkálsz, vagy nem eszel"... Aztán simán KISÉTÁLSZ! Neked ajánlom a felfújható guminőt, azt bevágod a szekrénybe, mikor épp nem kell...
2012. júl. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Tesó,milyen sört iszol ??? :D
2012. júl. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Ritka nagy paraszt vagy!! -.-" Persze a csaj se semmi, de azért ilyet csinálni. Főleg hogy még arra biztattad hogy mindenből a legdrágábbat kérje, te is ezt csináltad aztán ott hagyod a számlával még azt is ő fizesse ki amit te ettél? És ha nem volt nála annyi pénz? El lehetett volna intézni úgy is hogy megmondod neki hogy ha csak a pénz számít akkor inkább ennyi az egész és ne szenvedjetek végig felesleges 2 órát. Aztán úgysem láttad volna többet. GYÖKÉR! Remélem egyszer ezt veled is megcsinálja valaki mert semmivel sem vagy különb mint az a csaj.
2012. júl. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
0%
Ne aggódj az itt fröcsögő nők miatt! Valószínűleg pár hete még azon röhögtek, hogy melyik héten melyik pasival mit vetettek meg, vagy némi kacérkodás, szoknya lóbálás után hova mentek vacsorázni....
2012. júl. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

Természetesen nem szívok mellre egy negativ véleményt sem. Nem is azt mondom hogy az összes lány pénzéhes rib@nc, de sűrűn akad köztük.

De mikor ismerkedtem, beszélgettem vele, párszor elsütöttem hülyeségből ilyen "genyó" poént amiket teljesen jól reagált le, kb semmin húzta fel magát, sőt néha mondott ő is nekem marhaságokat. Tehát álmomban el sem tudtam volna róla képzelni az után a pár órás dumálás után, hogy erre a hülye viccre így fog reagálni... Mondják itt a lányok, hogy mégis hogy kellett volna erre a "poénra" felelnie?! Hát olyan nézést és habitusmegnyilvánulást én még nőnél nem tapasztaltam :D Egy pillanatra tényleg egy kutyának éreztem ám magam, mert olyan szinten leb@szott a kitörésével. Mondjuk vacsora közben egy szóval sem emlitettem hogy én fogok fizetni, annyit mondtam csak, hogy minden ki lesz majd fizetve. :D Itt nem a szívét hanem az egóját törtem össze neki, mi sem bizonyitja ezt jobban: kb 20 perce kaptam tőle egy SMS-t:

"ha jóvá akarod tenni a tegnap estét, akkor ma este meghívhatsz vacsorázni. akkor talán egálban leszünk...."

2012. júl. 28. 18:26
 19/23 anonim ***** válasza:
0%
hova kell küldeni a sört ? :D
2012. júl. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
0%
Hívd el, kajáljatok meg és fizetés előtt lépj le megint. Kíváncsi vagyok mit szólna hozzá:D
2012. júl. 29. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!