Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha először randiztok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha először randiztok egy majdhogynem ismeretlen emberrel, mit kell tenni a kínos csend elkerülése végett?

Figyelt kérdés

nem akarok túl tolakodó lenni vagy faggatni.

csak azért se akarok beszélni hogy beszéljek.

lány vagyok, mennyire hagyjam hogy a fiú vigye a beszélgetést? ha nem kérdez akkor azt vegyem úgy hogy nem is érdeklem annyira?

az első randik többsége ilyen, vagy csak áltatom magam azzal hogy idővel jobb lesz?


2012. júl. 28. 22:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A fiú hívott el, ő dolga, hogy szórakoztasson és ha felüti a fejét a kínos csend, az bizony az ő hibája. Itt már érdemes elgondolkodni, hogy elég izgalmas-e neked.
2012. júl. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ha gyakran nézegeti az óráját és kussol, akkor nem érdekled. Ha kussol, de nem úgy néz ki mint aki menne, és néha próbálkozik értelmes témát felhozni, akkor szégyenlős.(80% hogy szűz)

Nekem szerencsére nincs ilyen problémám :P én szeretek beszélni a lányokkal. 19/F

2012. júl. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%
fingani egy hatalmasat
2012. júl. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ez általában úgy megy, hogy addig beszélgettek különböző dolgokról ameddig fel nem oldódtok mindketten és utána már jó esetben megy minden magától (ha meg nem akkor kétséges a második randi).Te is kérdezz tőle, szerintem az a legrosszabb amikor csak az egyik fél kérdez az elején. De előbb utóbb úgyis találtok valami oylan közös témát amiről el tudtok beszélgetni és ez elkezdi feloldi a gátlásokat.
2012. júl. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
szóval ha nincs közös téma elsőre, akkor felesleges a második randi?
2012. júl. 28. 22:23
 6/12 anonim ***** válasza:

Fenét.

A második randin már ott a közös téma, az első randi :P

2012. júl. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

(a negyedik válaszoló vagyok)


Nem felesleges, de ha nem tudtok elbeszélget semmiről akkor valószínűleg nem fogjátok keresni egymást, mert egyszerűen nem akarjátok majd megint megismételni a kínos helyzetet. Persze lehet, hogy akkor már minden máshogy megy majd, mert más hangulatban lesztek, kipihentebbek lesztek vagy ilyesmi.

2012. júl. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"A fiú hívott el, ő dolga, hogy szórakoztasson és ha felüti a fejét a kínos csend, az bizony az ő hibája. Itt már érdemes elgondolkodni, hogy elég izgalmas-e neked."


Apad f*szat! Randiztam en mar sziklaval es tudod milyen szar amikor akarmit csinalok a valasz igen, nem. Ilyenkor jonnek a boven kifejtendo kerdesek, es azt is lereagalja 2 szoval. Szerintem egy randi arrol szol hogy mind a ket fel meg akarja ismerni a masikat es erdeklodik. Miezmar hogy az o dolga hogy szorakoztasson? Szamodra mi, fiuk csak targyak vagyunk akik arra valok, hogy szorakoztassanak titeket, lanyokat? Menjel cirkuszba vagy nezzel kabaret ha annyira szorakozhatnekod van.

2012. júl. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem kínos hosszú hallgatásban volt részem. Már alig birtam visszafogni a röhögést :P
2012. júl. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
A lányt kell beszéltetni a fiúnak. Ha már a lány faggatja a srácot, ott már baj van!
2012. júl. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!