Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok miért vagytok ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok miért vagytok ilyen válogatósak, felszínesek?

Figyelt kérdés

Most itt főleg a 14-18 éves korosztályra célzok, bár a huszonévesek sem jobbak. Nem arról van szó, hogy ronda lennék, mert igen is sok lánynak bejöttem már, de mégis azt tapasztalom, hogy csak azokkal alakult ki valami több, akiknek bejöttem már az elejétől kezdve külsőre is.


Bár igazából azok, akiknek nem jöttem be külsőre többnyire egyből lekoptattak.


MOst mégis mit várnak ezek a lányok? MÉg, hogy ők nézik kevésbé a külsőt?!


Szerintem sokkal több fiút tudnék mondani, aki elnézi, hogy a barátnője nem egy szépség külsőre, de jellemre annyira megszerette,hogy vele van jó ideje már. A lányok meg bunkóznak, flegmáznak és játsszák az elérhetetlen királylányt. Tisztelet a kivételnek, aki egyre kevesebb van.



2012. júl. 29. 12:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
40%
Így van, sajnos a nők mind a külsőt nézik, korosztálytól függetlenül. Sztem azért alakult ki az a tévhit, h a férfiak mennek inkább a külsőre, mert ha egy férfinak ez a fontos, akkor az be is vallja, a nők nagy része viszont tagadja.
2012. júl. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
NA mert a fiúknak miért fontos a kinézet ugyanezért fontos a lányoknak is. Ha nem fog meg benne valami aproság külsöre akkor teljesen mindegy milyen kedves aranyos cuki ha nem vonzodok hozzá! Nem fogok olyanhoz közeledni aki nem tetszik hiszen azzal csak hülyiteném és utána jönne a kérdés hogy mire jó a hülyités...
2012. júl. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Te talán odamész egy olyan lányhoz, aki baromira nem jön be? Mondjuk 150 centihez 90 kg, pattanásos/szemüveges/elállnak a fülei/csálék a fogai stb?

Vagy csak olyanhoz mész oda, aki alapból vmennyire bejön?

2012. júl. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Én fiú vagyok,de azért leírom a véleményem.

Mert ugyanis nekem külső,belső egyaránt fontos.

De ha valaki külsőre nem jön be,azzal nem is kezdek kapcsolatot. Csak a "belső értékei" miatt senkivel sem fogok együtt járni. Kapcsolatnak akkor van értelme,ha testileg lelkileg kötődtök egymáshoz, csak azért h legyen valaki,baromság együtt lenni. Sztem ez természetes dolog. Ugyan miért várod el a a lányoktól,h ennyire hülyék legyenek.

2012. júl. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

A 4. válaszolóval értek egyet. Mindenkinek számít valamennyire a külső, hiszen a belső értékek mellett a fizikai vonzalom is kell egy kapcsolathoz.

Szerintem csak túl sok rossz tapasztalatban volt részed, ezért látod így a helyzetet.

Egyébként azt írtad, hogy sok lánynak bejösz. Akkor miért érdekelnek azok a lányok, akiknek nem jösz be? Felesleges időpocsékolás...


23/N

2012. júl. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Engem az akaszt ki, amikor egyik haveromat elutasítják a lányok sorra, pedig jóképű, magas és sportos testalkatú, de egyszerűen egy tipikus jó fiú és nem egy bunkó állat. Nem értem miért nem kell egy lánynak sem, amikor még csak nem is egy okádék külsőre, sőt!
2012. júl. 29. 12:40
 7/14 A kérdező kommentje:

ma 12:39


Nyílván nem tudhatom előre kinek jövök be, amikor leszólítok egy lányt egy szórakozóhelyen vagy a városban.

2012. júl. 29. 12:42
 8/14 anonim ***** válasza:
Lehet rossz csajoknál próbálkozik vagy rosszul probálkozik és ennyi nem kell mindent egyből erre kennni
2012. júl. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

12:39-es vagyok.


Oké, értem én. De ugye az elutasítás is benne van a pakliban, mikor leszólítasz egy lányt. Persze elhiszem, hogy rosszul esik.

Igazából csak azt kevés kivételt kell megtalálni és nem feladni, mert ott vannak, csak észre kell venni őket. :)

2012. júl. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

ma 12:50


Ezt mond ilyen vidáman neki is, mert én már nem győzöm vígasztalni, totál bedepizett a srác, a sok visszautasíáts kikészítette lelkileg és már ereje sincs több lányt leszólítani, szóval így mosolyogjatok lányok, nem is tudjátok milyen nehéz egy fiúnak barátnőt szereznie, amíg nektek csak várni kell a sült galambra, már elnézést, de tényleg felbosszanta, amit tettek az egyik legjobb barátommal!

2012. júl. 29. 12:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!