Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyit szoktatok költeni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit szoktatok költeni a lányra első randin? Mit érdemes ilyenkor csinálni? 20 éves nőről van szó.

Figyelt kérdés
2012. júl. 29. 13:38
 1/10 anonim ***** válasza:
nem kell sokat, csak annyit, hogy az udvariasság határian beül maradj
2012. júl. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

A mostani párom az első randin teázni vitt, és kifizettette velem, amit ittam. Azóta is ilyen, de én nem bánom, mert így legalább senki nem vádolhat azzal, hogy a pénze miatt vagyok vele.


24/N

2012. júl. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
45%
Meg kell hívni sült kolbászra, meg paradicsomos káposztára. És barátom az nem olcsó mulatság...
2012. júl. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
ha már kimondottan randijellegű a dollog, és te hívtad el, akkor nagyjából minden költséget te állj, de azért ne akard lekenyerezni, azzal, hogy mindent te fizetsz, tehát ne első osztályú étterembe vidd, hanem valami olcsó, de nem feltűnően olcsó helyre... max 2000-et költs rá, de szerintem még ez is kicsit sok
2012. júl. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha vörös akkor minden pénzem ráköltöm.
2012. júl. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
haha :D jogos a válaszod red4me :D
2012. júl. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

hát nem tom, én azt nézem mihez van kedvem, nem azt h mennyit költök rá, h billiárdozni, akkor odamegyünk ott elmegy 3-4 ezer egy jobb helyen, ha koktélozni akkor oda, ott 1-2 ezerbőől megúszom, de van amikor cask egy séta, aazt olcsón meg lehet úszni:D esetleg egy fagyira, vagy nyalókára meghívom.


szal én nem a pénz alapján választom meg a randihelyeket, de mégcsak nem is a lányok alapján, első randin kb egyenrangú mind nekem:)

2012. júl. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Vigyél magaddal olvasnivalót, és rágót, hogy elüsd az időt amíg várni fogsz :P
2012. júl. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Első randin úgyis az ismerkedés, a beszélgetés a legfontosabb, úgyhogy ha isztok egy üdítőt/sört (olcsó és finom :D), az bőven elég szerintem.

Jelentem, én nem fizettem ki az egy üveg sörömet az első randin (bár úgy rémlik, felajánlottam), és senki sem vádolt meg, hogy pénzért vagyok a párommal :D

2012. júl. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

20 évesen valaki nem nő, hanem csitri.


25 F

2012. aug. 2. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!