Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Leadtam az igényeimet mégsem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leadtam az igényeimet mégsem találom a párom, mi legyen még ezek után, kezdjek el a fiúknál próbálkozni?

Figyelt kérdés

:D


De most komolyan sehol egy jellemre is szerethető szingli lány, aki van az meg foglalt. A tököm ki van már az egésszel!

Az ország második legnépesebb városában túl furák a lányok, nem tudom talán a az teszik, hogy nagyvárosról van szó, de akik rendesek és tök jól el lehet velük beszélgetni, azokról már tudom előre, hogy párkapcsolatban élnek és így is van, ellenben, akik beképzeltek, utálatosak és el vannak szállva maguktól, sajnos belőlük van a legtöbb, azok szinglik csak épp barátnőnek nem kellenének, ha akarnának sem.


MOst is chaten egy debreceni lányt csak azért utasítottam vissza, mert nem bírtam azt a bunkó, kéregetős, parancsolgatós, hisztis jellemét, amit produkált. Azt hiszi, hogy csak mert puncija van már mindent elnézek neki?!

Egyből lejött, hogy egy felszínes, buta kislány, akire én nem vágyom. MÉg elvárta volna, hogy szeressen, csak, mert szép, amikor nem is ismerem milyen a jelleme, személyisége, bár ebből is elég sok minden lejött nekem. Azt várja, hogy mindenki körbeugrálja és elviselje a flegma, bunkó, követelőzős, nagyravágyó stílusát.


Szomorú, hogy az igazán kedves, bájos, szeretnivaló egyszerű lányok már elkeltek mind.



2012. júl. 29. 15:08
 1/7 anonim ***** válasza:

igen kezdj el


nah azonnal add meg nekem a debreceni lány nevét. :D

2012. júl. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Azért jó lenne ha nem általánosítanál egy két mondatodban ;)

Hidd el én fordítva vagyok...szeretnék egy normális pasit aki nem ilyen mai szóval élve páva...van benne 30kg vasággyal együtt és több rajta a neon mint az egész szekrényemben...

Egyébként meg már bocsi de hülye vagy ha ilyenen gondolkodtál hogy fiúk...:D meg vagy őrülve?! keresgélj,debrecen nagy város tuti találsz magadnak valakit :) Semmi nincs elveszve csak nem negyven fölötti vagy szóval kizárt hogy ne találj magadnak valaki huszonévesen (pláne ha kevesebb)

Ha meg így beszélgetnek veled szép (bár üresfejű) csajok akkor meg még csúnya sem lehetsz.

2012. júl. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem fiút se találnál magadnak.
2012. júl. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Te, mégis hol adtad le az igénybejelentő lapod? A szociális irodán?
2012. júl. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha nincs "dumád",és nem tudod eladni magad,bejárhatod te európát is,nem lesz normális csajod..


Chat...XD Oda csak szórakozni járnak a csajok,és jókat röhögni a kis droidokon:)


Ami nálam bevált: veszel egy kutyát,valami aranyosfélét, (direkt nem írok márkát),annyi csajjal ismerkedsz meg,amennyivel nemakarsz.

A többi rajtad múlik:P

2012. júl. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
mit válogatsz annyit? eggyel gyere össze és kész. vagy te szeretsz magányos lenni?
2012. júl. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem még ennél alacsonyabb igényekkel sem sikerült barátnőt szereznem.


30/f

2012. júl. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!