Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Honnan tudhatom hogy egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom hogy egy lány mit érez irántam?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel kezdetek óta nagyon jól ki jövünk nem szoktunk sűrűn találkozni de facebookon szoktunk beszélgetni. Írtam neki egy névnapi köszöntőt de még csak megnézte és nem válaszolt csak megnézte pedig már vagy 5 napja volt a névnapja. Amúgy 3/4 naponta beszélgetni szoktunk csak az utóbbi pár napban nem nem láttam fenn. Mért nem válaszolt vagy legalább köszönte volna meg ez mit jelent segítsetek?

2012. júl. 29. 16:53
 1/3 anonim ***** válasza:
sztem nem vagy az esete, hagyd a fenébe
2012. júl. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
lehet nyaralni van
2012. júl. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_.. olvassátok el ezt is ezt is én írtam már nyaralt júlisuban vagyis julius elején
2012. júl. 29. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!