Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan lehetne utcán ismerkedni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne utcán ismerkedni?

Figyelt kérdés
Vagy ez eleve rossz ötlet? Egyszerüen sose merek kezdeményezni, mert végülis egy idegennél nem lehet tudni, hogy esetleg van-e valakije már vagy nem... Meg amúgy is félek a visszautasítástól :(
2012. júl. 29. 23:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Ilyen alapon máshol se lehet. Nem csak az utcán vannak foglalt emberek, akik visszautasíthatnak...
2012. júl. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Debeceni lányoknál ne próbálkozz, nagyon elutasítóak és nem vevők rá. Én próbáltam, kb. egy kezemen megtudom számolni hány volt rendes és normális közülük.
2012. júl. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

A "szakma" csúcsa, hiszen pl egy szórakozóhelyen azért valószínübb, hogy valaki ismerkedni akar, mint egy utcán, ahol bárhova mehet, bárhova jöhet. De ha nem félsz a visszautasítástól, akkor teljesen mindegy. Ha pedig félsz tőle, akkor esélytelen. E


Egyébként bármilyen szöveggel meg kell szólítani, és beszélgetni. És közben figyelni. Kb ennyi.

2012. júl. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
kinyitod az ajtót kimész az ajtón becsukod az ajtót kimész az utcára és kész
2012. júl. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nem vagyok bulizós fajta, nem szeretem a tuctucot. :)


Suliban se ismerkedhetek más okokból... szóval nem tudom mi maradt.

2012. júl. 29. 23:38
 6/10 A kérdező kommentje:
Amúgy meg lány vagyok.
2012. júl. 29. 23:40
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha lány vagy, akkor meg odamész akárkihez, és kérsz útbaigazítást, vagy tüzet
2012. júl. 29. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Rámosolyogsz arra, aki tetszik neked az utcán. Csak ezzel az a baj, nem tudod, ki foglalt és ki nem, vagy ki mit vall magáról. ha fiú lennél talán könnyebb lenne. Ha visszahúzódó lány vagy, akkor nehéz ez az utcán ismerkedés. Utcán elég ritkán szólítanak le.
2012. júl. 29. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
:/
2012. júl. 30. 00:38
 10/10 anonim ***** válasza:

Na, ha tőlem tüzet kérnél, akkor intenék, hogy nincs és meg sem álltam volna.

Ma kértek tőlem útba igazítást. Angol (nyelvű) turisták voltak, nem gondoltam, hogy ismerkedni akartak volna.

De utcán amúgy is haladósan megyek.

Csökkenti az esélyeidet, ha bringával vagyok. Persze, ha te is, az egészen más...

Miért akarsz lányként az utcán ismerkedni? Miért csak tuc-tuc-ban gondolkozol?

2012. júl. 30. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!