Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy csúnyácska, kicsit félénk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy csúnyácska, kicsit félénk, gátlásos, önbizalomhiányos fiúnak milyen lányoknál lehetne esélye?

Figyelt kérdés
Félek kezdeményezni élőben, mert csúnyának tartom magam és hát, aki tetszik nekem az alapból tökély a számomra, így aztán még levegőt is alig mernék venni a közelében. Inkább csak távolról figyelem és lépek tovább. De az igazi problémám a nagy szívem vagy minek nevezzem. A szánalmas, érzelmes, szerelemre, ölelésekre, szeretetre vágyó részem, amely folyton elgyengít, mintah valami lány lennék lelkileg. Férfiasnak mutatom magam, de esténként elérzékenyülök,amikor senki sem látja. Bár olyan bunkó, érzéketlen lehetnék, mint a sok sikeres fiú!

2012. júl. 30. 18:35
 1/9 anonim ***** válasza:
aki ugyanilyen, csak lányban
2012. júl. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha tényleg csúnya vagy, akkor semmilyen lánynál nincs esélyed, és az érzelmességed is csak hátráltat.
2012. júl. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 okoska31 ***** válasza:
nyugi, ugyanazok a bunkó pasik 15 év múlva irigyelni fognak, hogy lám, neked milyen szép családod van és életed, ők meg még mindig sehol semmi....
2012. júl. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én ilyen pasinak mondtam magam sok évig - és mondom még ma is, bár változófélben vagyok - és jött már össze másfél éves kapcsolatom és egy röpke kalandom is, úgyhogy ne gondold magad esélytelennek, csak próbálkozz!


21F

2012. júl. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nem a bombanőknél. Hasonló csajokkal kezdjél, mint amilyen te vagy pasiban. Persze, a szép mindenkinek tetszik, de azért légy reális, mert kiröhögnek.
2012. júl. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem rajongok a bombanőkért, én nekem inkább az átlagos lányok tetszenek, nekem ők a tökéletesek, nem a műnők.
2012. júl. 30. 19:41
 7/9 anonim ***** válasza:
Sajnos az átlagos lányoknak is csak jóképű v gazdag pasik kellenek.
2012. júl. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez így van az átlagos csajoknak is jó pasi kell. Keres egy kicsit duci előnytelen csajt annál lehet van 50 % esélyed!
2012. júl. 31. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Golan Trevize ***** válasza:
Érett, meleg férfiaknál jó esélyed lenne.
2012. júl. 31. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!