Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ezt mégis hogy a csudába...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt mégis hogy a csudába tutdtam én elérni ( ronda srácként)?

Figyelt kérdés

Na szóval a lényeg, hogy én egy ronda, gyökér srác vagyok, aki fél élőben a lányoknál kezdeményezni, mert a külseje miatt egy rakás sz@rnak érzi magát, aki totál esélytelen a neki tetsző lányoknál. Erre fel ennek ellenére meg neten egy csomó lánynál sikeres vagyok, tapadnak rám, hiányolnak, ha nem vagyok fent, rámírnak hol vagyok már, mikor leszek, mi van velem stb.


A legnagyobb a poén pedig, hogy még bugyis képeket is küldenek, mert én egyfajta érzelmes, romantikus és szexéhes srác vagyok egybekeverve, a csajoknál is ezt a stílust nyomom, mikor milyen arányban. Kinél melyik a lenyelhetőbb kezdetben! Mert végül úgyis mindnél a szex lesz a fő téma és bizony most is két csaj jelentette ki, hogy ők velem akarnak szexelni! A poén az egészben, hogy igazából képen sincs kint, mert a külsőmmel nagyon nem vagyok elégedett és bizony, amikr volt kint képen online sem tudtam olyan sikereket elérni, mert meggátolt alapból, hogy tudjam azt az igazi énem, adni, amit így kép nélkül bármilyen szép lánynál be tudok tolni.


Bizony tapadnak rám a kövér, csúnya lányoktól kezdve a szép, bombatnőkig sorban a tizenéves lányok. Ez most tök hihetetlen a számomra, hogy ide eljutottam neten, és most ott vagyok, hogy élőben szexelhetnék 4 lánnyal is, de tartok, hogy mi lesz, ha meglátják hogy nézek ki valójában és elmegy a kedvük a szextől azt nem élném túl. :S



2012. jún. 11. 20:06
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
És most mi a kérdés?
2012. jún. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Majd ha rájössz, hogy ezen csajok 90%-a 40-50 éves bácsi, majd akkor mi lesz?:)
2012. jún. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Hogy tudtad elérni? Nem raktál ki képet magadról, úgy.


Tartasz tőle mi lesz? Ezért kell kapásból képet kirakni, így valóban csak az jelentkezik, akinek tetszel külsőre is. Lehet, hogy kevesebb lesz a jelentkező, de legalább nem lesz mitől félj. Jó ez a játék? Az önbizalom növelő lesz, ha meglátnak és lekoptatnak? Sosem fogom ezt megérteni....mire jó ez? Rakd ki a képed, úgyis jön majd egy lány, akinek tetszel. Így csak szivatod magad.

2012. jún. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
jó engem nem érdekel a rizsa, az elején írtad, ott leragadtam: legyen a tested sportos és egészséges. hidd el, ha dumagép vagy, rendes, jófej, szimpi, és mondjuk szép a tested ha az arcod nem is szép nem kell, hogy gond legyen... de ezt magadban is tisztáznod kellene. első hogy magadat tudd szeretni, amúgy meg ne várj semmit....
2012. jún. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
úgy, hogy hazudsz neki, sőt még magadnak is. önbizalmat színlelsz, miközben nincsen.
2012. jún. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
cyber kaszanova vagy
2012. jún. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Hát figy… Szerintem írd meg nekik, hogy nem tartod magad helyes srácnak, szóval lelkileg készüljenek fel, de találkozz velük, aztán lesz ami lesz. Veszteni csak pár álomképet fogsz.
2012. jún. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Az a vicc, hogy nem is érdekli őket, hogy nézek ki, sőt az egyik kijelentette tuti nagyon helyes pasi lehetek! :D


Hát legalább neten tudok csajozni, ha már élőben a külső miatt meg vagyok gátolva ebben! XD


De azért az milyen már, hogy minden kérésem teljesítik, ha kérek bugyis képet szinte mind egyből csinál is egyet és már küldi. Nekem tetszik ez és nem akarom elbaszni azzal, hogy megmutatom, hogy nézek ki. :D


Inkább lefújom az élő talit is, jó ez így,jobb a semmminél ez is már. :D


Jó, amúgy annyira nem vagyok ronda, tetszettem már lányoknak, bulon is smároltam, de inkább az ilyen csúnya lányok adták magukat nekem élőben, mert ugye alapból nem is közelítek a szépek felé, hiszen mi értelme, nekik jó pasik kellenek úgyis, én meg max átlagos vagyok. :D

2012. jún. 11. 20:29
 9/22 anonim ***** válasza:
Képet ha tudsz küldj privátba és elmondom min kéne változtatni
2012. jún. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

ma 20:37


Tudom mik a hiábaim, nem vagyok kigyúrva, nincs elég sok márkás ruhám. De mivel anyagilag most erre nem is állok készen, egy jó ideig ez így is marad. A többin meg nem tudok változtatni, aki csúnya az csúnya.

2012. jún. 11. 20:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!