Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szeretnék már végre egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék már végre egy jellemre is szerethető aranyos, kedves lányt találni, miért is ilyen lehetetlen manapság a sok szép lány között találni legalább egyet is, aki még nem foglalt és igazán szerethető is jellemre?

Figyelt kérdés

Komolyan ma is legalább 3 lánnyal chateltem és mind egy felszníes, beképzelt nagyravágyó tudatlan kislány szintjén volt értelmi szinten. Szomorú, hogy az igazán értékes lányokat már elkapkodták, így nekem nem maradt senki sem, akibe bele tudnék szeretni. Kezdem azt érezni, hogy a debreceni fiatalság elromlott nagyon. :/


Tényleg nincs már egy igazán szerethető lány sem, aki nincs elszállva a külsejétől vagy értelmileg elmaradva? :D



2012. júl. 29. 13:56
 1/10 anonim ***** válasza:
annyi ilyen kérdés van és el nem tudom képzelni, hogy tényleg ez a helyzet. rengeteg ilyen lány van. mozdulj ki és vedd észre őket.
2012. júl. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ó,dehogynem...van ilyen.Nem tudom most itt DEBRECEN lett kikiáltva annak a városnak ahol a legtöbb semmirekellő r*banc van.Amúgy hány éves vagy? Egy debreceni lány
2012. júl. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

hányszor kérdezed még meg xD

Neked lehetetlen

kötél

2012. júl. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Tényleg amúgy, jó sok Debrecenhez kapcsolódó kérdés van


Mindenesetre természetesen vannak ilyen lányok, akiket te is szeretnél. Lehet rossz helyen keresgélsz.


Nem debreceni vagyok, de ha csak magamból indulok is ki, vannak ilyen lányok, nem tűntek el.

2012. júl. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
tényleg sok ilyen lány van csak ők nem tűnnek ki annyira
2012. júl. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Alapjába véve ha jó a megfigyelésem, akkor a beképzeltebb, egyszerűbb lányok jobban nyomulnak mint az olyanok, akikre te gondolsz, épp azért, mert nincs valami nagy egójuk. Tehát ez esetben neked kell kezdeményezned. Amúgy meg arcról is látszik, hogy ki milyen. Menj el egy szórakozóhelyre, igyekezz ismerkedni, szelektálni... Biztos találsz majd valakit, aki pont megfelelő lesz neked. ;)
2012. aug. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Kérdező! Itt is ugyanaz a helyzet. A nők mind anyagiasak, felszínesek, és beképzeltek. Undorító az ilyen, nagyon elszaladt velük a ló :@ ha nincs 50 milliód és fekete BMW-d, szóba se állhatsz velük.


14:37-es meg egy hülye troll, ne törődj vele.

2012. aug. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem utolsó, NEM minden nő ilyen, mi a fenéért kell állandóan általánosítani?! Ha esetleg vetnél egy pillantást az előző válaszokra, látnád, hogy nem minden lány/nő ilyen. Csak azért, mert neked nem sikerült barátnőt szerezni még, nem azt jelenti, hogy mindenki egy szar. -__-
2012. aug. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát pedig én csak ilyen nőkkel találkozok. Azért általánosítok, mert mégiscsak ez a helyzet. És ezek után csodálkozol hogy nem is akarok barátnőt szeretni. Ja persze tudom itt mindenki "más"...
2012. aug. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egy szóval nem mondtam, hogy itt mindenki más. Itt is ugyanúgy vannak bunkó lányok, és kedvesek, szépek és csúnyák, mint kint az utcán.
2012. aug. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!