Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Most csak féltékennyé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Most csak féltékennyé akart tenni?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam moziban egy lánnyal,lényegében ő kezdeményezte a dolgot.Edzésről ismerjük egymást már több éve,jóbarátok vagyunk,de néha flörtölgetünk is,azt hittem többet érez irántam. A találkozáshoz azt a pólóját vette fel amiről tudja nekem tetszik,a haját is úgy viselte,jobban ki is volt sminkelve mint általában.Nagyon jól éreztük magunkat,megnéztük a filmet aztán beszélgettünk,nevetgéltünk.És egyszercsak minden előzmény nélkül felhozta azt a pasit akivel majdnem összejött..hogy lehet hogy mégis összejön vele,meg hogy milyen jól néz ki stb..Ezen kicsit ledöbbentem.Most tetszem neki vajon és csak féltékennyé akar tenni,vagy tényleg csak haver vagyok neki? 16/F-15/L

2012. aug. 1. 16:15
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja és nem tudom hogy fontos-e de ahogy leírta a másik fiú külsejét totál engem írt le(ugyanolyan szem,haj,magasság stb..)
2012. aug. 1. 16:17
 2/5 anonim ***** válasza:
ki akarta deríteni, hogy tetszik-e neked
2012. aug. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 menta34 ***** válasza:
Egy gondolatot csak ... Szerintem vigyázz a barátságotokra, mert többet érhet, mint egy bepróbálkozás, aztán majd hirtelen átkerülsz az "idióta dugni akarók" táborába és se barátnő se szex. De persze foglalkozz vele, legyetek együtt, stb. csak ne nyomulj, majd jelzi ha azt akarja, csak figyelj :) Szerintem:)
2012. aug. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Persze,nem nyomulok:)
2012. aug. 1. 16:32
 5/5 anonim ***** válasza:

Puhatold ki! Miért nem lépsz? Ha azt hiszed, hogy a barátkozósdival jobban jársz, akkor tévedsz. Ha meg még zavarnak is a fiúügyei(ti. ledöbbentél), akkor meg te tényleg többet vársz, mint kapsz.

Lehet hogy van lány-fiú barátság, de én máig nem találkoztam vele, és fiú részről max. 1% esélyét ha látom. Tudom, a remény hal meg utoljára, de mindennek van határa, és én is jártam ilyen cipőben, és "szorított". :-)

F36

2012. aug. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!