Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Igaz sokkal könnyebb lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz sokkal könnyebb lenne barátnőt szereznem magasabb fiúként?

Figyelt kérdés

Nem rég olvastam, hogy milyen okokra vezethető vissza, hogy csak 165cm magas lettem felnőttként. Nagyon felbosszantott,hogy nagy valószínűséggel a zaklatott, stresszes gyerekkorom miatt nem nőttem olyan magasra mint apám, aki kb. 173cm magas. Apámnak köszönhetően lettem ilyen alacsony és még vékony csontozatú is pechemre és emiatt tőlem magasabb lányoknál esélytelen vagyok, de a tőlem alacsonyabbak meg a legkelendőbbek és egyben a legválogatósabbak is külsőre én úgy tapasztaltam. Sokkal könnyebb lenne 173cm magasan barátnőt szereznem, mint ilyen alacsonyan, több lánynál lehetne próbálkoznom és az alacsonyabbnak is jobban bejönnék, minél magasabb egy fiú annál kelendőbb, itt meg már pár centi is rengeteg számít sajnos, mivel sok lány is magasabb tőlem. Például volt egy 172cm magas lány, akinek bejöttem, rajongott értem, egészen odáig, amíg meg nem tudta milyen alacsony vagyok, onnantól kezdve lekopott és a leveleimre sem volt hajlandó válaszolni többet. A magassarkúra hivatkozott, hogy akkor nem vehet fel mellettem, mert így is hülyén néznénk ki. Igaz, már nem bánom, mert ilyen felszínes lány nem is kéne nekem, hiszen ha találna egy magasabb vagy jobb képű fiút, akkor is elhagyna érte nagy eséllyel, de mégis eléggé megviselt akkoriban, mert így sem könnyű lányokkal ismerkednem, ugyanis sok gátlásom épp az alacsonyságom miatt alakult ki és emiatt nehezen kezdeményezek lányoknál élőben vagy nem is merek.


Ha magasabb lennék nyílván több önbizalmam is lenne, több lánynak tetszenék, mint ilyen alacsony srácként, mert hiába a cuki pofa, ha a lányok ( mint olvastam) genetilag úgy vannak programozva, hogy a minél magasabb fiúkhoz vonzódjanak, na szép, még 173cm sem lenne valami nagy magasság, de mindenépp több, mint 165cm. Ráadásul nem csesztettek volna annyian suliban sem, hogy milyen kis alacsony, aranyos fiú vagyok. Aranyos, ami tudjuk, hogy semmi jót nem jelent egy lány szájból elhangozva. Aranyos=férfiatlan, kisfiús, cuki, gyerek, nem vonzó, "nem járnék vele" fiú



2012. aug. 1. 18:01
 1/6 anonim ***** válasza:

jajj te okoska!


Lóf@szt könnyebb, sehogyan sem könnyű. Se így se úgy.


Kell hogy legyen önbizalmad, kell h normális pofikád legyen, kell h legyen jó szöveged, hogy humoros légy, hogy egy férfi ésatöbbi...


Nem csak 1 dologtól függ, hanem nagyon soktól.


Ha magas vagy akkor lehet hogy akkor meg a kinézeteddel lenne gond...

2012. aug. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát vannak 150-155 centis lányok is bőséggel, akiknél jóval magasabb vagy.:)

Nem mellesleg 168 cm-es jobaratomnak volt már nála magasabb barátnője is, 173-180 centis ismerőseimnek is volt náluk magasabb, nem is egy.:)

2012. aug. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én 190cm magas vagyok. 22 éves és nem volt barátnőm. Szerinted?!

Soha nem repdestek értem a csajok. Még csak olyat sem vettem észre soha, hogy különösebben érdeklődtek volna irátnam. Erről ennyit.


Lószart könyebb magasan. Ha nem vagy jóképű (értsd: magazinből kiröppent), izmos, barna, szétnyalt sérójú jancsika, ha vért izzadsz sem lesz olyan nőd amilyet te szeretnél. Max olyan lesz aki befogad így is.

Kérdés, hogy te mennyire leszel boldog mellette... Valószinűleg semennyire.



22F

2012. aug. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én 159 cm magas vagyok és ha belegondolnék abba h csak egy pár cm-rel magasabb sráccal járjak együtt még lehet könnyebb is lenne.Leglább csókolózás közben nem törne kia nyakam mert a pasi állati magas. :)Szerintem a te magasságod még nem vészes,láttam már alacsonyabb pasit is és bnője is volt. :)
2012. aug. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

koszonjuk szepen. nem olvastam el mind csak reszeket.


nincs koze a magassagnak az onbizalomhoz, en 195centi vagyok megse tartok sehol.


aki engem eddig learanyosozott, az mind leszopott magától, akinek engedtem.

2012. aug. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Majdnem mindenki találhat a környezetében példát és ellenpéldát mindenre, de a nagy globális helyzet világviszonylatban az, hogy a lányok mindig a magasabb pasikra buktak. A másik nagy büdös globális helyzet pedig az, hogy nagyon kevés lány van, aki nála alacsonyabb pasival kezd.


Ezek miatt egy magas pasi sokkal több lány közül válogathat, sokkal több lánnyal létesíthet szexuális kapcsolatot élete során, mire megtalálja megállapodik. Ez statisztikailag is bizonyítható.


És igen, erre is lehet kivételeket mondani, összehasonlítva egy sportos, izmos testű, jóképű alacsony pasit egy gizda 190 magas pasival, de attól aki ezeket hasonlítja össze az tényleg nem érzi a torzítást?

2012. aug. 4. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!