Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Manapság a lányoknak sokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság a lányoknak sokkal könnyebb helyzetben vannak. Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
Egy lánynak legfeljebb azért nincs barátja, mert senki se felelt meg neki, a sok jelentkezőből bőven lehet válogatni. Egy fiú esetében meg sokszor az van, hogy 10-ból 10 lány utasít el, mert egyik elvárásainak se felelünk meg.
2012. ápr. 20. 00:40
1 2
 1/15 mosolyogj! ***** válasza:
65%
Ha depis vagy írj naplót, vagy egyél vanília fagyit, de ne írj ki ilyen értelmetlen szarságokat. Ha visszautasítottak (10-en) lehet hogy veled van a baj...
2012. ápr. 20. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
45%

elvárás?

a nőnek kell megfelelnie nekem.

én nézem ki,én csípem fel,én döntöm el,hogy dugás után akarok-e tőle többet.

eddig így volt és így is marad.

úgyhogy amíg ilyen szinten pincsi nézőpontból tekinted a helyzetet,mint ez az "női elvárás",addig nem leszel igazán sikeres.

2012. ápr. 20. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, a szép nőkre, és jó csajokra, (akiket gondolom Te is nézel) ez nagyon igaz. De hidd el, (bocs a kegyetlen kifejezésért) csúnya nők ugyanúgy szenvednek, és ugyanolyan rossz nekik, mint neked.
2012. ápr. 20. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 mosolyogj! ***** válasza:
58%
második: de magabiztos vagy.... egy értelmes lány elkerüli az ilyen magas ego-ju állatokat
2012. ápr. 20. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

nagy tévedésben élsz. a pasi jön oda ha tetszek neki és próbál felszedni.

ha én megyek oda kiderül hogy van barátja/szerelmi bánata van/csak szexet akar/még azt sem mert nem jövök be neki...

ha elutasítok valakit az azért van mert 1)van mégegy csaja 2)kidobta a csaja és pótlékot keres 3)csak luk kell neki semmi komoly 4)nem fürdik, lyukas, koszos ruhája van, szájszaga blabla 5)túl idős 6)értelmi fogyi

túl ritka az olyan aki ezeken kívűl esik és még jól el is tudunk beszélgetni úgyhogy ne hidd, hogy a lányoknak olyan könnyű

2012. ápr. 20. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Én nem szoktam nyomulni, beszélgetni is lehet talán velem, komoly kapcsolatot keresek. Fürdök, odafigyelek arra, mit veszek fel, hogy nézek ki stb., egyetemet végeztem és állásom is van, mégse jöhetek szóba senkinél.
2012. ápr. 20. 01:33
 7/15 anonim ***** válasza:
Sajnálom, sejtem milyen nehéz neked, de ezt nagyon sok nő is elmondhatja magáról, akik szintén szinglik.
2012. ápr. 20. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
91%

huh. először is facepalm:D


másodszor. nem, ha jó pasi vagy, és a lány csúnya vagy buta, akkor már fordított a helyzet, és a pasinak könnyű..


ez nem attól függ milyen nemű vagy, hanem hogy menyire állsz közel a "tökéletes" hez.

2012. ápr. 20. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
49%

"A sok jelentkezőből bőven lehet válogatni"


Olyanokra gondolsz, mint a #2 beíró?

Inkább nem kérek belőle :)

2012. ápr. 20. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Rengeteg szingli lány van, főleg 30 felett. Okosak, szépek, diplomások, munkájukban sikeresek és átbaszottak. Már bocsánat.

Mert mindenki a tökéletest és a gyönyörűt keresi. Márpedig nem véletlenül van csak kb 50-100 topmodell a 6 mrd-os emberiségből.

2012. ápr. 20. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!