Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy folyton...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy folyton azok az édes, alacsony, cuki, bájos alacsony, karcsú lányok foglaltak, akik nekem bejönnek? Minden lány foglalt, aki alacsony és vékony alkatú?

Figyelt kérdés
Mivel én sem vagyok magas pasi, ezért imádom az alacsony, kis törékeny alkatú lányokat, de folyton megjárom, ha kinézek egyet magamnak, mert 99%, hogy már foglalt. Nekem fontosabb belső, de külsőre az alkat és arc is számít azért, mert bár voltam már magasabb lánnyal is, aki tetszett és én is neki, de többnyire inkább az alacsonyabb, pici kezű, édes lányokra bukom és persze, ha jellemre is szeretnivaló, kedves, megértő, humoros, kis idióta, mint én időnként, de azért tud komoly lenni és nem fél az ágyban sem alakítgatni újat, akkor tökély a számomra. ^^

2012. aug. 1. 20:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Azért van, mert elég sokan az ilyen lányokra buknak :)
2012. aug. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Neverwalkalone ***** válasza:
Mert általában Ők a "normális" lányok és ezért mind kapcsolatban vannak :D Szólj ha rábukkantál egy lelőhelyre, Engem is érdekel a dolog :D
2012. aug. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:

Én speciel sosem szerettem hogyha egy lány ilyen ropi alkat.

Nézelődj szét máshol:)

2012. aug. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
nekem nem szimpik a töpörödött lányok
2012. aug. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Egyrészt a normális lányok mind foglaltak, másrészt ha csúnyának tart a lány egy fiút, a legegyszerűbb azt mondania, h van pasija.
2012. aug. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

miért jó az minden pasinak hogy kétrét görnyedve éri csak el a barátnője száját...aztán marha jól néz ki mikor egy 150 centis csaj egy 2m 20-as pasival megy...mintha egy zsiráfot sétáltatna :D

a 170 centis lányok között is van picikezű, édes, cuki, bájos, törékeny alkat - úgy látszik nekik ezért nincs akkor barátjuk, mert a fiúk csak derékmagasságban néznek szét :D

2012. aug. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hát kedves utolsó, 165cm magas fiúként nincs ilyen problémám alacsony lányokkal, de egyetértek veled amúgy. :D
2012. aug. 3. 14:04
 8/10 anonim ***** válasza:
13:45 Inkább azért van ez, mert a lányok keresnek mindig magas pasit, még a 150 centiseknek is a 2 m-es égimeszelő az ideális.
2012. aug. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Neverwalkalone ***** válasza:
utolsóval egyetrtek, de igen hülyén néz ki a zsiráf efekt! Bár arra jó az ilyen kapcsolat hogy magas helyeken lévő dolgokhoz nem kell sámli XD
2012. aug. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ne legyél már gyökér! Attól hogy egy lány nem törpe, még lehet aranyos, kedves, bájos, karcsu,...stb.

16/L

2012. aug. 5. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!