Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nos, az a helyzet hogy tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nos, az a helyzet hogy tetszik eggy lány én b-s vagyok ő a-s igazából nem nagyon szoktam beszélgetni vele, mert félek :S többi lennnt?

Figyelt kérdés

de nemsokára lesz eggy buli, ahol ő is ott lessz és szeretnék neki szerelmet vallani. De ettől nagyon félek. Hogyan kell csinálni? Hogyan vegyem le a lábáról? 13,5F

Esetleg ha valaki leírja hogyan kel smacizni normálisan , azt is megköszönném

Előőre is köszi a válaszokat!!!! :)


2012. aug. 1. 21:33
 1/5 anonim ***** válasza:
13 évesen inkább nézzél mesét, ne járj buliba!
2012. aug. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
40%

Gyökér vagy.

1. Ne menj buliba, de elfogsz. Mindegy.

2. Ne vallj neki "szerelmet" megijed.

3. Nem vagy szerelmes

4. A "smaci" azaz csók, jön magától

5. Vegyél egy MAGYAR HELYESÍRÁS SZABÁLYAI szótárat, és egy hozzá tartozó MAGYAR ÉRTELMEZŐ KÉZISZÓTÁR, az is jól fog jönni.

6. Kezdj el kedveskedni, mosolyogj, tegyél utalásokat arra, hogy szép, jól áll ez, meg az... És majd látod, hogy tetszik-e neki a dolog, vagy nem.

7. Ha tetszik, hívd randira.


F/16

2012. aug. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
most elgondolkoztam magamon. A MHSz nem szótár :DD H*lye vagyok... belekevertem a MÉKéziszótárt :D
2012. aug. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
as vagy, vagy bés? cés? úh.
2012. aug. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon aranyos vagy, hogy szerelmet akarsz neki vallani:D Már megvolt a buli? Hogy ment?:)

Egyébként ti meg mit oltogatjátok szegényt?! Ez az oldal azért van, hogy meg lehessen kérdezni ilyen dolgokat. Egyébként a szerelem teljesen normális ebben a korban.

15/L

2012. aug. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!