Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A helyzet az, hogy nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A helyzet az, hogy nagyon tetszik egy fiú, és nem tudom, hogyan adjam a tudtára. Nemsokára egy buliba megyünk, kezdeményezhetnék én?

Figyelt kérdés
2010. jan. 22. 19:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
51%
Véletlenül se! Még a végén sikerülne...
2010. jan. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

lol.xD

én úgy értem,hogy csókot vagy ilyesmit(:

2010. jan. 22. 19:25
 3/14 anonim ***** válasza:
51%
Áááááááááááá. Nem szabad. Még a végén tényleg sikerülne. Szigoróan tiltott!
2010. jan. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
egy papira vésd fel az msn címed és ad oda és azt mond hogy "titkos hódoló" (nem tudod hogy ki és miért adta oda a papírt amikor te vagy az) és msn-en mindent elmondasz...
2010. jan. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

bocsi,hogy részleteket nem írtam :$

egyébként évfolyamtársak vagyunk :D

2010. jan. 22. 19:30
 6/14 anonim ***** válasza:
eddig álldogáltál hátratett kézzel és lógattad a lábad. Kezdeményezz már mire vársz ? Arra, hogy más kapja el előled ?
2010. jan. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

szerintetek ,ha megpróbálnám megcsókolni visszautasítana?:(

mondjuk szerintem annyira nem tudja ,hogy tetszik.*.*

2010. jan. 22. 19:52
 8/14 anonim ***** válasza:
Pl ha ülsz mellette buszon széken vagy akárhol kicsit simulj hozzá... akár csak lábbal... szerintem az első lépésnek oké, többi meg jön magátol. Ha kicsit félénk és nem csinál semmit csak haggya, akkor késöbb próbáljad meg újra, csak kicsit egyértelműbben.
2010. jan. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Amikaa ***** válasza:
Szerintem a csókkal várjál azért:D mondjuk nem tudom milyen a viszonyotok..
2010. jan. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ne merj rögtön kezdeményezni. Buli. A fiúnak leesik hogy tetszik neked ha sokat kezdeményezel vele beszélgetést, vagy ha mellé ülsz mindig. Azonban ne csókolj addig míg nem kapsz jelet arra hogy bejössz neki. És az is lehet hogy nem tetszel neki, akkor meg tudtodra adja azzal hogy röviden válaszol, vagy nem figyel oda a beszélgetésedre.
2010. jan. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!