Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Érdekes helyzet. A volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdekes helyzet. A volt barátom egyik legjobb barátja tetszik, és ez valószínűleg kölcsönös. Na most mi legyen?

Figyelt kérdés

Úgy történt, hogy 27.-én koncertre mentünk barátommal és jó sok haverjával. Ne ítéljetek el érte, de egy icipicit többet ittam annál, mint kellett volna, és egy csomó embert ölelgettem (ezt alapállapotban is szívesen csinálom :D)


A lényeg, hogy ezzel a másik sráccal is valamennyit beszélgettem, úgy ültünk, hogy átöleltük egymást, szóval eléggé közel volt hozzám.. és egyszer csak azt kérdezte: "és amúgy sokáig lesztek még együtt xy-nal...?"


Ez alapján, meg ahogy átölelt és néha simogatta is a vállamat (nagyon kedves volt), szinte biztos volt nekem, hogy tetszem neki. De hát ugye akkor még volt barátom. Igen ám de vele másnap szakítottunk! (Illetve ő szakított.. de az öleléseknek meg ennek nincs köze egymáshoz!!)


Egy suliba járunk. Ma futottunk össze először véletlenül, és nagyon mosolygott és köszönt, amikor meglátott (és én is) kár hogy csak futólag láthattam... :)


Nehezíti még az ismerkedést is, hogy ők jó haverok.. :S Ráadásul szakítás után is barátok maradtunk (szóval köszön rendesen, integet ha meglát stb.)


Nagyon sok mit nem akarok tenni (most), de azért mégis jelezném hogy lassan szabad a pálya :)De hogyan? :O


Aki elítéli ezt a dolgot, az spórolja meg a tanácsát. köszi. (:

17/L


2010. jan. 6. 20:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Fontos: a barátod exével ne kezdj ki!Soha! De most te vagy az ex szóval te tulajdonképpen azt csinálsz, amit akarsz(vagyisnem teljesen, de te kikezdhetsz vele.) A volt barátod haverjának kell eldöntenie, hogy most mit is akar.
2010. jan. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Hát ha rád mosolygott az még nem jelenti azt, hogy akar tőled valamit!Lehet csak azért mosolygott, mert eszébe jutott, hogy milyen aranyos voltál a koncerten, amikor becsicsentettél!De ezt csak én gondolom!

De ha tényleg akar majd tőled valamit és érezteti is ezt, akkor ne szalazd el hiszen neked is bejön!

Hát igen ez gáz, hogy a volt barátod legjobb haverja....szar lesz majd így eleinte együtt bulizni, de sztem majd "hozzászoktok" idővel!Főleg ha a másik fiúval nem voltatok sokáig együtt és ő sem érzett irántad sok mindent(amúgyis ő szakított veled)!

Én felszedném a másik fiút!:) Csak bátran!

:)

20L

2010. jan. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
A fiú szakított veled és a rövid leírásod alapján nekem úgy tűnik, hogy nem volt komoly kapcsolat, szóval szerintem nem lenne etikátlan a dolog, nyugodtan kikezdhetsz a másik sráccal. Ha tetszetek egymásnak, akkor hajrá, én szurkolok nektek!
2010. jan. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Vicces, mintha magamat "hallanám". Mi sátrazni voltunk a nyáron, és én soha nem iszok, nem is szeretem az italt és általában én vezetek. De akkor ott este ittam egy picit, párom sokat és hamar elaludt. Hajnalig fenn voltam a haverjával, beszélgettünk, és hát flörtöltünk. Azóta nagyon fura a viszonyunk.

Én azt tudom tanácsolni adj időt magatoknak. Nem kell siettetni a dolgokat, hidd el majd kialakul. Csak türelem, tudom ez a legnehezebb, de ez a legjobb taktika. Sok sikert kívánok nektek.

2010. jan. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Nekem megvolt! (Bár szégyenletesen bosszubol). De akármilyen szörnyen hangzik, nem bántam meg. Szerintem nyugodtan vesd bele magad:) Én ugy tudattam vele, h. elhivtam egy kerti partyra:)
2010. jan. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
"Aki elítéli ezt a dolgot, az spórolja meg a tanácsát. köszi. (: " Remélem, egész életedben iylen attitűdöt követsz majd, te szerencsétlen.:-D
2010. jan. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Ha ezt az én "nekem megvolt"! kezdetü levelemre irtad, akkor nem értem mért?! De minden esetre a szerencsétlen titulust köszönöm....
2010. jan. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Mivel ott az idézőjel, feltételezem a nyitókérdésre reagált, de ez csak tipp.

"Aki elítéli ezt a dolgot, az spórolja meg a tanácsát."

2010. jan. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönök szépen minden tanácsot :) Elvileg együtt vagyunk már, mert 2 napja megvolt a csók is.. :P
2010. jan. 18. 19:48
 10/12 A kérdező kommentje:

Jaaaj, jobb később mint soha .:)

A válasz megírásának időpontja: 01-07 18:20

Kabbe. Te szerencsétlen :-D

2010. júl. 31. 01:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!